Rejestracja i logowanie

Połknął cztery woreczki z amfetaminą! Diler i klient zatrzymani podczas transakcji

Region 25-06-2019 Autor: ksz Foto: ilustracyjne/ KPP Ostrzeszów
4
Połknął cztery woreczki z amfetaminą! Diler i klient zatrzymani podczas transakcji

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 22-latek, który jest podejrzany o udzielanie narkotyków i wprowadzenie ich do obrotu. Diler został zatrzymany przez kryminalnych podczas realizowania transakcji. Jego 19-letni klient odpowie za posiadanie środków odurzających.

W połowie czerwca gostynińscy kryminalni na terenie miasta zauważyli dwóch mężczyzn z których jeden, na widok funkcjonariuszy schował coś do ust.

- Takie zachowanie jednak kryminalni znali dobrze. 22-letni mieszkaniec Gostynina przyznał, że połknął cztery woreczki foliowe z środkami odurzającymi. Przy 19-latku policjanci znaleźli woreczek foliowy z białym proszkiem. Obaj zostali osadzeni w policyjnym areszcie - informuje podkom. Dorota Słomkowska, oficer prasowy KPP Gostynin.

Zebrane przez policjantów dowody pozwoliły przedstawić 22-latkowi zarzut udzielania narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku o tymczasowy areszt i najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi za kratkami. Za udzielanie środków odurzających grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Jego 19-letni klient usłyszał zarzut posiadania środków, za który ustawodawca przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności. Został również objęty dozorem policyjnym.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Po Prostu Nie ten Dzień się Ziomeczkowi Przytrafił .... Ludzie z Komendy Ucieszeni na Ten Widok bo sobie Chapną i dzida w Trasę na Dalsze Poszukiwania Ostatnim . Razem Kundelek Mnie gonił Na Spidowany był a Druga Szmata na sygnałach wyjechała

sukces jak uj teraz ci co znaleźli I zabrali to mają dla siebie za darmo

NIE MA TO JAK SPRZEDAC SAMEGO SIEBIE emoji

i to własnie tacy dilezy panowie do chandlu kogos kto roz**** sie na siebie jak myslicie roz**** sie na was???zadajcie sobie to pytanie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także