Rejestracja i logowanie

Śmiertelne potrącenie: był pijany, zmarł w szpitalu

Region 12-03-2020 Autor: ksz Foto: archiwum, ilustracyjne
0
Śmiertelne potrącenie: był pijany, zmarł w szpitalu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym potrącony został 52-latek. Niestety mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło doszło 6 marca, ok. godz. 16:30 przy ul. Bierzewickiej w Gostyninie. Policjanci wstępnie ustalili, że 52-latek przechodził przez jezdnię bezpośrednio za przejściem dla pieszych. Niestety 55-letni kierujący VW Transporterem nie zdążył natychmiast zatrzymać pojazdu na nawierzchni mokrej po opadach deszczu. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy, natomiast pieszy miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł. Na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszej sekcji. Okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia będą ustalać policjanci.

Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność, a do pieszych o rozwagę przy wkraczaniu na jezdnię! Zachowujmy na drodze ostrożność i stosujmy się do obowiązujących przepisów. Kiedy zaczyna brakować wyobraźni i zdrowego rozsądku, dochodzi do poważnych i niejednokrotnie tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także