Rejestracja i logowanie

Wziął jaguara dziadka i dachował. Ma 16 lat

Region 17-03-2020 Autor: ksz Foto: archiwum, ilustracyjne
5
Wziął jaguara dziadka i dachował. Ma 16 lat

16–latek, który nie miał uprawnień do kierowania dachował jaguarem. Po zdarzeniu nieletni trafił do jednego z łódzkich szpitali. Okazało się, że auto było własnością jego dziadka.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godz. 22.30 na drodze W 703 w miejscowości Marynki (powiat łęczycki). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 16–latek kierując jaguarem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał z jezdni na pobocze, dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Nieletni został przetransportowany do jednego z łódzki szpitali. Poza nim w pojeździe nie było innych osób. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe.

- Policjanci zabezpieczyli ślady zdarzenia oraz ustalili, że 16-latek nie ma prawa jazdy, a pojazd jest własnością dziadka. W związku z podejrzeniem, że mógł być pod działaniem alkoholu została pobrana mu krew do analizy - mówi asp. Mariusz Kowalski z KPP Łęczyca.

Okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone przez łęczyckich policjantów pod nadzorem miejscowej prokuratury. Jednym z celów dochodzenia będzie wyjaśnienie okoliczności ewentualnego udostępnienia pojazdu nieletniemu.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Dziadzio kupi nowego.O co się martwić.

Aby gowniaz juz z tego szpitala nie wrocil

16 lat nic mu nie zrobią , rodzina weźmie adwokata i sąd dla nieletnich pogrozi mu palcem

Brawa dla dziadzia i wnusia. Ech.

zrobiło sie ciepło i właśnie całe watahy młodzieży wyległy na miasto, bibki organizują po domach ale co to kogo obchodzi- potem będzie płacz

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także