Rejestracja i logowanie

8. kolejka I ligi. Zmiana na fotelu lidera

Sport 12-01-2020 Autor: tomz
23

W najciekawszym spotkaniu kolejki DS Smith okazał się lepszy od ekipy Śródmieścia wygrywając 5-4. Na prowadzeniu w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców utrzymał się Kamil Kowalczyk z Władców Północy, który tym razem dwukrotnie pokonał bramkarza rywali.
 

WŁADCY PÓŁNOCY - EXPOM 8-3
Kowalczyk 2, Wojtalik 2, Gałązka 2, Wiśniewski, Kubicki  -  Brząkała, Tomczak, Domański
Żk. Gałązka Kamil, Wasilewski Paweł  -  Cieśliński Mikołaj

DS SMITH - ŚRÓDMIEŚCIE 5-4
Duczyński 2, Jóźwiak Błażej 2, Szewczyk  -  Waliszewski 2, Kamiński, Maciąg

HURT  PAP  EGOLIT  -  FC.GLEDZIANÓW   7-1
Burdak 3, Szuda 2, Kaliński, Adamczewski  -  Koniuszy

OB AMAZONKA NIJHOF WASSINK - RÓŻA KUTNO 3-2
Rybacki, Dłużniewski Mariusz, Jaśkiewicz  -  Lewandowski, Kuciński
Żk. Lewandowski Mateusz (Róża Kutno)

THE REDS - DZPG 5-3
Kubiak 3, Krzymieniewski, Słowikowski  -  Błażejczyk, Kajszczarek, Klarzak

ODLEWNIA KUTNO - 1,5 L/G 2-4
Darul, Bielecki Michał  -  Burdyka 2, Chróścik, Jatczak
Żk. Guzikowski Benjamin (Odlewnia Kutno)

ANIMEX GLADIATOR DASZYNA - OLD BOYS MIKA 3-13
Wiśniewski Łukasz, Chudzik, Wojtera  -  Jakubowski 5, Walczak 3, Sobczak 2, Pietrow, Kopański, Jagiełło.

PODSUMOWANIE:
ŻK.  –  5/55   
CZ.K.  –  0/3    
BRAMKI  -  63/419   
BRAMKI SAMOBÓJCZE  -  0/4   

NAJLEPSZY MECZ: DS SMITH - ŚRÓDMIEŚCIE

MVP: JAKUBOWSKI Mariusz (Old Boys Mika).
NAJLEPSZA PIĄTKA: KOTKOWSKI Krzysztof (OB. Amazonka Nijhof Wassink),  JAKUBOWSKI Mariusz (Old Boys Mika), DUCZYŃSKI Dawid (DS. Smith), WALISZEWSKI Łukasz (Śródmieście), BURDAK  Jakub (Hurt Pap Egolit)

TABELA  PO  VIII  KOLEJCE:
1. Władcy Północy    22    50  :  17
2. Śródmieście    21    45  :  25
3. Róża  Kutno    18    31  :  15
4. OB. Amazonka Nijhof Wassink    16    32  :  16
5. The  Reds    16    37  :  29
6. Old  Boys  Mika    15    45  :  22
7. Hurt  Pap  Egolit    13    34  :  25
8. DS.  Smith    10    36  :  27
9. Expom    10    20  :  29
10. FC.  Gledzianów    9    24  :  30
11. 1,5  L/G    6    14  :  32
12. Odlewnia  Kutno #    3    12  :  49    
 13. Animex Gladiator Daszyna #    3    18  :  70
14. DZPG #    3    21  :  33
# - Bezpośrednie  spotkanie

NAJLEPSI STRZELCY:
1.  KOWALCZYK  Kamil  (Władcy  Północy) - 18
2.  KUBIAK  Jakub  (The  Reds) - 15
3.  BURDAK  Jakub  (Hurt Pap Egolit) - 13
4.  WALCZAK  Jacek  (Old  Boys  Mika) - 13                                          

WYKLUCZENI:
Mikołajczyk  Dawid  (1,5 L/G)  1  mecz do 19.01.2020  włącznie.

komentarze (23)
Dodaj komentarz

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : ****s://wyspakobiet.eu/monia25

To co się działo na tej lidze podczas tego meczu ? 

Przepraszam. Byłem graczem zawodnikiem może coś zaczynaliśmy z Tą.. ligą.. ale takiego.. Chamstwa na trybunach nie było Jestem zaskoczony zawsze rywalizacja na boisku a po Przyjaciele.

Brawo władcy północy u was widać progres z roku na rok i to jest najważniejsze, podium wasze A od was zależy na którym stopniu

Organizatorzy zamiast zmieniać regulamin, że mogą grać gracze zrzeszeni powinni zmienić, że nie można grać nietrzeźwym.

1. Wladcy 2. Śródmieście 3. Amazonka. Zostawcie 10 z Hurtpapu spoko gosc, jakby sprawdzali alkohol to polowa kibicow i zawodnikow out.

Zawodnik nr10 wiadomo jaki jest i że sie nie zmieni ale ten kibic to powinien mieć zakaz wstępu na mecze . Niech chodzi na meliny tam gdzie jego miejsce!!!

Co to znaczy taki jest i się nie zmieni....Lista jego występków na lidze halowej i orlikowej jest bardzo długa...np pobicie jednej drużyny gdzie chyba połowa to były dzieci... Ma komuś zrobić nieodwracalną krzywdę? Wtedy też powiecie że każdy wiedział jaki był? Masakra...i Pytanie Hurt-Pap i Egolit naprawdę chcecie coś takiego firmować????....Pozdr dla pozostałych normalnych z tej drużyny...ogarnijcie to!

Jak widać wszystko zostaje w rodzinie a grubas izolacja od kibiców i zakaz wstępu na trybuny!!! Jeśli za tydzień się pojawi i dalej będzie obrażal ludzi a przede wszystkim kobiety i kobiety z dziećmi to będzie żenada dla KAHLPN. Zajmijcie się ty organizatorzy i ochron.

Tylko jeszcze zwróć uwagę kto i jak się zachowuje! Patola nic dodać nic ująć po dzisiejszym dniu.

Nie chcę nikogo obrażać, choć parę gorzkich słów ciśnie się na usta po meczu jednej z drużyn z czołówki.... pozostał jedynie niesmak... Czy koneksje i znajomości, chamstwo, buractwo, wulgarność muszą górować nad ludzką przyzwoitością i taktem? Dlaczego matki z dziećmi są zmuszone, by przesiadać się w trakcie meczu z uwagi na brak bezpieczeństwa??? Dlaczego po zwróceniu uwagi patologii, by nie krzyczała i ubliżała zawodnikom z imienia i nazwiska z przeciwnej drużyny kończy się brakiem reakcji organizatorów?? Dlaczego przymykamy oczy, gdy dorosły mężczyzna z brakami w uzębieniu, ziejący alkoholem i chyba kiełbasą wyzywa kobietę i rwie się do bicia? Bo co? Bo coś się dzieje i jest ciekawiej? Rozumiem, że starcia ulubionych zespołów w lidze podwórkowej mogą generować tyyyle emocji, ale tak negatywnych?!!! Czy któryś z organizatorów mógłby rozpocząć weryfikację kibiców (i niektórych zawodników) w zakresie uczestniczenia w rozgrywkach pod wpływem alkoholu i narkotyków (pijanych, naćpanych)?? Każdy z nas ma nos i zmysł węchu, by wyczuć woń alkoholu, każdy z nas ma oczy, by widzieć, że w czyimś spojrzeniu dominują źrenice wielkie jak guziki.... To jedynie rozrywka, nie walka na śmierć i życie... szanujcie nas, kulturalnych kibiców, bo niedługo nie będzie przed kim i dla kogo grać. Wstyd organizatorzy!

Chodzi o Sagana ?

Zgadzam sie w 100% . Tylko nie mozna zwalać winy za takiego patusa na organizatora, gdyż on jest sam i wszystkiego nie jest w stanie ogarnąć . Zresztą kto by pomyślał że taki margines społeczny przyjdzie oglądać mecz. Jego miejsce jest w szpitalu psychiatrycznym albo w melinie . 

To nie jest drużyna z czołówki tylko do bicia

1-władcy 2-śródmiescie 3- the reds

1 Władcy Północy 2 Śródmieście 3 Mika

No proste że Gledzianów na mistrza

Podczas meczu Hurt-pap-Gledzianów zachowanie grubego łysola z trybun to porażka. Takich ludzi powinno sie izolować od społeczeństwa. Żal patrzeć na takiego patola , szuka tylko awantury . Mało brakowało a jeszcze by ochroniarzy podbił. Tylko pogratulować takiego kibica

Pozostało 5 kolejek . Jakie typy na podium ?

Za tydzień prawdopodobnie rozstrzygnie się kto wygra...

MVP Kotkowski

Dla zawodnika Hurtpapu z nr 10 proponuje udac sie na terapie i naprawde mniej wciagac przed meczem i braciszka tez przystopuj troche bo patologia do kwadratu to malo powiedziane!!!

Czyżby łapki w dół od słynnego już rodzeństwa?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także