Rejestracja i logowanie

Piłkarski wehikuł czasu na Kutnowiance

Sport 06-10-2019 Autor: ez.
4

Na Stadionie Miejskim przy ul. Oziębłowskiego rozegrano mecz retro ligi. Rozgrywkom sportowym przygrywała orkiestra dęta.

Retro Liga zainicjowana została przez Stowarzyszenie Historyczne im. 10. Pułku Piechoty z Łowicza. Jest to pomysł o zasięgu ogólnopolskim mający na celu promowanie przedwojennego sportu oraz klubów, które przestały funkcjonować w 1393 r.

Mecze Retro Ligi to połączenie sportu, rekonstrukcji i historii. Wszyscy gracze ubrani byli w stroje z okresu międzywojennego, co najbardziej oddawało klimat.

Mecz o godz. 15 rozegrały drużyny WKS 37 PP (Kutno) i WKS Śmigły Wilno (Warszawa).

Wyniki meczu podamy niebawem.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Jaki padł wynik, bo do tej pory nie podany?

To popraw pan jeszcze rok - mysle że przed 1393 istnialy troche inne kluby

"Piłkarskie wehikuł" - to bardzo "ciekawy propozycją tytuła" dla tego "artykuła".

Poprawione emoji Dziękuję emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także