Rejestracja i logowanie

Przedszkolaki pobiegły w „Za-Dyszce”

Sport 06-10-2019 Autor: ez.
1

Rześki poranek nie zniechęcił najmłodszych kutnian do udziału w biegu ulicznym „Kutnowska Za-Dyszka”. Licznie stawili się na starcie ze swoimi rodzicami, by pobiec w kilku kategoriach wiekowych.

Bieg dla dzieci w wieku przedszkolnym rozpoczął się o godz. 10:00. Podzielony był na grupy wiekowe - od 3 do 6 lat. Przedszkolaki - ci najmłodsi - ustawiali się na starcie ze swoimi rodzicami czy rodzeństwem, by spotkać się na mecie i otrzymać medal.

Udowodnili tym samym, że warto organizować takie wydarzenia, bo z roku na rok coraz więcej dzieci uczestniczy we wspomnianym biegu. Przed nami w ramach „Za-Dyszki” jeszcze jeden bieg - główny startuje o godz. 12:00 również na pl. Piłsudskiego.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Jak dla mnie super pomysł. Pomysł miał też Pan, który jako jedyny z rodziców chciał sobie zrobić reklamę ustawiając się do zdjęcia -brawo!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także