Na Józefowie zapalił się samochód osobowy
Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór w Kutnie. Obok restauracji McDonald's na Józefowie zapalił się samochód osobowy. Na miejsce wezwano strażaków, którzy przystąpili do akcji gaśniczej.
Ogień został szybko ugaszony, a sytuacja na miejscu jest już w pełni kontrolowana. Jak informują służby, w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.
- Zapaliło się jedno auto osobowe, sytuacja została opanowana i nikomu nic się nie stało - informuje Krzysztof Orłowski ze Straży Pożarnej w Kutnie.
Na miejscu mogły występować krótkotrwałe utrudnienia w ruchu.
Komentarze (0)