Rejestracja i logowanie

Rezerwy wciąż bez przełamania

Sport 22-09-2019 Autor: tz
4

Kolejny mecz, kolejna porażka. Tak w skrócie można opisać sytuację drużyny rezerw KS-u. Tym razem kutnianie musieli uznać wyższość Zawiszy Rzgów przegrywając 0-3.

Początek spotkania to otwarta gra po obu stronach boiska. Zarówno KS jak i Zawisza mieli swoje okazje strzeleckie, ale brakowało im skuteczności. Wraz z upływem kolejnych minut zarysowała się lekka przewaga rzgowian. Wynik meczu otworzył Bronka, który pokonał bramkarza KS-u strzałem głową. Jeszcze przed przerwą goście powęszyli swoje prowadzenie za sprawą Macieja Konewki i do szatni schodzili prowadząc 2-0.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Kutnianie starali się przedrzeć pod pole karne Zawiszy, ale na posterunku znajdowali się defensorzy gości, którzy skutecznie im to uniemożliwiali. Szczęście sprzyjało tego dnia Zawiszy. W trakcie jednej z jego akcji sędzia dopatrzył się faulu w kutnowskim polu karnym i wskazał na jedenasty metr. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego okazał się Marcin Cander, który ustalił wynik meczu na 3-0 dla zespołu ze Rzgowa.

Dla podopiecznych Jacka Walczaka była to szósta porażka w siedmiu dotychczas rozegranych spotkaniach. Z dorobkiem zaledwie jednego oczka kutnianie plasują się na 15. miejscu w tabeli.

KS II Kutno - Zawisza Rzgów 0-3 (0-2)

0-1 Bronka

0-2 Konewka

0-3 Cander (k)

KS: Błażejczyk,-Padzik (Wietrzyk), Wójcik, Maryniak, Zabielski - Łochyński (Andrzejczak),Górczyński, Kapruziak, Krzymieniewski (Domański), Ławniczak (Sobota), Motylewski (Zielonka).

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Jak się ogląda chłopaków opadają ręce.Panowie zaraz runda się skończy,a wy jescze nei wygraliście meczu.Poziom dno.Szkoda.

Żaden z naszych chłopaków NIE nadaje się do gry 4-lidze. Łysy ma rację, ściągając obcych najemników.

ale co mi wiadomo to łysy trenował naszych chłopaków, wziął teraz najemników i wszystkie sukcesy przypisuje sobie, he he he

Rezerwy to niech se pograją z kumplami na orliku, a nie w okręgówce.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także