Rejestracja i logowanie

Z Ekstraklasy do KS Kutno?! Testują bramkarza Pogoni Szczecin

Sport 17-06-2020 Autor: toza, KS Kutno Foto: KS Kutno
4

Bardzo ciekawe informacje podaje dziś KS Kutno. Szkoleniowcy drużyny do końca czerwca testują bramkarza Pogoni Szczecin, Nikodema Sujeckiego. Urodzony w 2003 roku kutnianin swoją przygodę z piłką rozpoczął w MKS Kutno w sezonie 2011/12 jako zawodnik drużyny juniorskiej.

Po dwóch latach grał już w UKS SMS Łódź, co było owocem dobrej gry w Pucharze Tymbarka. Przypomnijmy, że w 2013 roku drużyna z Kutna trafiła w losowaniu właśnie na zwycięzce turnieju – UKS SMS Łódź.

- Na szczęście dwaj zawodnicy zostali docenieni przez obserwatorów i otrzymali zaproszenie do reprezentowania województwa w rozgrywkach ogólnopolskich. Jednym z nich był właśnie Nikodem Sujecki. Zaangażowanie i ciężka praca zaowocowały transferem do Pogoni Szczecin, najpierw do juniorów, potem do II drużyny, a ostatecznie do I drużyny grającej w PKO Ekstraklasie (cały sezon 2019/20) - opisuje KS Kutno na swojej stronie internetowej.

Dodajmy, że prócz gry w wyżej wymienionych klubach, Nikodem Sujecki uczestniczył w zgrupowaniach Talent Pro w Hiszpanii oraz Opalenicy, gdzie piłkarze trenowali pod okiem m.in. Jerzego Brzęczka. Warto wspomnieć także o udziale w pokazowych treningach w Bayerze Leverskusen (2018).

- Bramkarz stale zasila kadry młodzieżowej kadry Polski, grając w licznych turniejach międzynarodowych. Obecnie trwają rozmowy na temat wypożyczenia na nadchodzący sezon do KS Kutno - dodaje klub.

Transfermarket wycenia wartość rynkową bramkarza Pogoni na 50 tys. euro. 

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Tak opisali tą jego „karierę” pięknie. Grzeje ławę i dlatego tu przychodzi żeby chociaż trochę pograć. Tak by siedzial i tyle????????‍♀️ Masakra.

z Pogoni do Kutna ???? Czyli krok do tyłu, szkoda.

Chłopak ma 17 lat do tego to jest wypożyczenie gdzie może tutaj w 3 lidze się pokazać plus to jego rodzinne miasto wiec dla mnie to jest jak najbardziej na plus a nie krok w tył

Super, że trafi do tak utytułowanego klubu jak KS KUTNO ;-)

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także