Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] 150 bieg po parku za nami! Niektóre kobiety pokonały 5 km w... szpilkach

Sport 09-03-2020 Autor: toza, nadesłane Foto: nadesłane
2

Coraz więcej ofert z różnych dziedzin zainteresowań oferuje nam Miasto Kutno, w tym Stowarzyszenia lub inne instytucje. Każdy znajdzie coś dla siebie. Czas można spędzić aktywnie, a przy okazji świętując obchody chociażby międzynarodowego Dnia Kobiet. Tak właśnie zrobiło Kutno Biega. W trakcie inicjatywy parkrun ostatnio były dwie okazje: jednej soboty to 150 edycja, a drugiej to właśnie święto płci pięknej.

Zaczęli jak co sobota od biegu na dystansie 5km, następnie były niespodzianki, konkursy, upominki i pyszny tort. Panowie naprawdę się postarali i przygotowali moc atrakcji. Kobiety wyglądały w tym dniu wyjątkowo, ale również co niektóre postanowiły pokonać 5km w …. szpilkach. Wielki podziw i szacunek dla mocnych nóg.

- Przypominamy i cały czas zachęcamy do aktywności na parkrun Kutno. Jesteśmy co sobota, bez względu na pogodę, o godzinie 9 w Parku Wiosny Ludów. Darmowy bieg na dystansie 5 km, z pomiarem czasu dostępnym na stronie internetowej, statystyki. Nie tylko biegamy, ale truchtamy, chodzimy o kijkach, spędzamy czas całymi rodzinami. Jeżeli nie możesz wykonywać żadnej z tej aktywności lub po prostu nie lubisz to możesz udzielać się jako wolontariusz. Jest wiele funkcji na parkrun Kutno. Każde ręce się przydadzą, a nawet doping na trasie. Spotykamy się, integrujemy, motywujemy, wymieniamy doświadczenia biegowe, ale i nie tylko. Atmosfera jest naprawdę wyjątkowa - zachęcają biegacze.

Jeżeli ktoś powie, że nic w Kutnie się nie dzieje to jest w błędzie. Trzeba tylko chcieć skorzystać z ofert.

- Zapraszamy i zachęcamy!. Wszystkie informacje znajdziecie na fb: parkrun Kutno, Kutno Biega lub w kontakcie: kutnobiega@wp.pl - dodają członkowie Kutno Biega.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

wow, ale super zdjęcia, takie duże i wyraźne :-)

Tytuł artykułu zdumiewa, jak organizator mógł dopuścić kogoś do biegu w szpilkach? No naprawdę wyczyn!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także