Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kutnowski zawodnik wicemistrzem Polski! Sport łączy z pracą w... służbie więziennej

Sport 10-03-2020 Autor: toza, nadesłane Foto: nadesłane
3

W dniach 6-8 marca w Krynicy Zdrój odbył się Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. W turnieju udział wziął zawodnik Młodzieżowego Domu Kultury i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno, Łukasz Siemiński.

Turniej był silnie obsadzony, a poziom walk był bardzo wysoki. Łukasz kolejny raz pokazał się z bardzo dobrej strony zdobywając wicemistrzostwo Polski! W wyniku rywalizacji kutnowski fighter zajął:

  • II miejsce w kat. wagowej - 69 kg, w konkurencji pointfighting,
  • V miejsce w kat. wagowej - 67 kg, w konkurencji K1,
  • VI miejsce w kat. wagowej - 69 kg, w konkurencji kick light.

Zawodnik od wielu lat niestrudzenie potrafi doskonale łączyć obowiązki pracy w Służbie Więziennej w Łodzi z systematycznym i ciężkim treningiem kickboxingu.

- Jest to duży i godny najwyższej pochwały wyczyn oraz wzór do naśladowania dla wszystkich trenujących w naszym klubie - powiedział trener Aleksander Grabowski.

-  W całym turnieju wystartowało 198 zawodników z 50 klubów z całej Polski - podkreślił trener Mariusz Konwerski.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

gratulacje

Gratulacje !!!!

Gratulacje dla Łukasza!!! Brawo!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także