Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Salos ''Róża Kutno 2007'' mistrzem!

Sport 10-03-2020 Autor: toza, nadesłane Foto: nadesłane
2

W dniach 6-8 marca drużyna Sl Salos "RÓŻA KUTNO 2007" brała udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu.

Drużyna Sl Salos ''Róża Kutno 2007'' rozegrała w sumie sześć spotkań. Fazę grupową kutnowska ekipa zakończyła na pierwszym miejscu z kompletem zwycięstw, pokonując kolejno kolegów z Ełku, Dąbrowy Górniczej, Szczecina i Suwałk.

- W półfinale pokonaliśmy Dobieszczyznę, a w finale ponownie Szczecin. Dziękujemy naszym rywalom za grę fair play, super zabawę i cieszymy się z nowych znajomości jakie nawiązaliśmy. Organizatorom dziękujemy za wzorową organizację i opiekę - mówią zawodnicy i trener.

Na koniec trochę statystyk, które wyraźnie świadczą, że siła tkwi w drużynie.

Wyróżnienia indywidualne przyznane przez organizatora OIMSF:

 • Szymon Borowiecki  – wybrany do najlepszej piątki turnieju (8 goli, 4 asysty),
 • Bartosz Jaskuła – najlepszy zawodnik meczu z Ełkiem (4 gole, 6 asyst)
 • Patryk Łuczak – najlepszy zawodnik meczu z Dąbrową Górniczą (5 goli, 3 asysty)
 • Mikołaj Solarski - najlepszy zawodnik meczu ze Szczecinem (bramkarz - 3 asysty).
 • Tadeusz Kominiak (5 goli),
 • Gracjan Jaroszczak (3 gole, 1 asysta),
 • Miłosz Bobrzak (3 gole, 1 asysta),
 • Mikołaj Kopczyński (2 gole, 1 asysta),
 • Bartosz Kotliński (1 gol),
 • Marcel Szałański (1 gol),
 • Miłosz Sieczka (1 asysta).
komentarze (2)
Dodaj komentarz

Brawo dla DRUŻYNY i oczywiście Trenera. Dobra praca od podstaw daję oczekiwane rezultaty. Oby tak dalej. Gratulacje i powodzenia w rozgrywkach ligowych. Awansu do wyższej klasy rozgrywkowej bo WAM się to należy. Trzeba jak najszybciej wdrapać się na wyższy poziom piłkarski i dalej iść do przodu. Tego WAM życzę.

RAZ DWA ,RAZ DWA TRZY RÓŻA KUTNO TO MY. BRAWO TRENER ,BRAWO DRUŻNA ,BRAWO KIEROWNIK ,BRAWO RODZICE

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także