Rejestracja i logowanie

Amazonka górą w meczu na szczycie

Piłka nożna 03-02-2019 Autor: tz
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (25)
Dodaj komentarz

Pisząc że ktoś tam zagrał dla kogoś tam, nie jest zbyt dobrą opinią bo raczej nie wyobrażam sobie, że któraś z drużyn by chciała przegrywać i godzić się z tym. Każdy walczy na tyle na ile go stać i każdy chce łapać te ważne punkty i zajmować jak najwyższe miejsca w tabeli. Więc nie piszmy, że jakaś drużyna zagrała dla innej drużyny bo to nie jest tak.

za tego karnego to powinien osobiście gledzianow przeprosić...

karnego nie powinno być piłka była wybita prawidłowo .

popieram jak mozna podykowac takiego karnego w ostatnie sekundzie meczy gdzie bramkarz ma pierwszy pilke w rekach a zawodnik z druzyny przeciwnej wpada w niego .Zenada tym bardziej ze sedzia sam potwierdzil po chwili ze niby nie powinno byc .Wypaczony wynnik niestety

Można powiedzieć, że Śródmieście i Expom zagrały dla Prosto, które nie wykorzystało swojej szansy. Jakby wygrali mistrza mieliby na wyciągnięcie ręki.

No niestety nie zawsze można wygrywać tym bardziej z tak okrojonym składem. Amazonka dziś była lepsza i wykorzystała swoją sytuację czego im gratuluję. Liga się jeszcze nie skończyła więc będziemy jeszcze walczyć. Pozdrawiam.

Do Kibic721 masz rację że źle się zachowałem za co bardzo przepraszam Organizatorów, Sędziów i Kibiców. Jeśli walczysz w całym meczu a tracisz bardzo ważną bramkę z powodu błędu w interpretacji sytuacji meczowej która spowodowała niesłusznego karnego to może to wyprowadzić z równowagi nawet bardzo spokojnego człowieka jakim ja jestem. Mam prawo tak twierdzić ponieważ sam byłem sędzią. Nie jest to jednak usprawiedliwienie mojego złego zachowania. Kibic 721 zachęcam nadal do przychodzenia na mecze i nie życzę byś był świadkiem takich sytuacji. Pozdrawiam.

Moim zdaniem rzut karny został słusznie zasądzony, i tyle. No i brawo jeszcze raz dla Nowych sędziów bo są naprawdę stanowczy i konsekwetni.

momentami to mają ślepote chyba te gwizdałki

1.prosto 2. Ob 3. Hurt-pap

Chyba Władcy się spalili w najważniejszych meczach. Hurt Pap też nic ciekawego nie gra. OB demoluje wszystkich po kolei. Smith chyba przekreślił dziś szansę na mistrza A Prosto ma wszystko w swoich rękach, ciekawie będzie. Przewiduje podium 1.OB 2.Prosto 3. Smith

Władcy po pierwsze nie są drużyną która liczy się co roku w walce o mistrzostwo. Doszedł do nich Kampos, robi tam robotę na tyle ile może. Nie licząc Kubickiego to on tam nie ma z kim grać.. a co do podium, OB, Prosto, HP. Taka wydaje mi się kolejnosc na koniec sezonu

Old Boys zasługują na mistrza najbardziej ze wszystkich i dziś to udowodnili po raz kolejny

W tej chwili faktycznie najlepiej grają, ale liczy się cały sezon... Prosto ma trudniejszy terminarz, ale stać ich na zwycięstwo zarówno ze Smithem, jak i z Expomem. Znowu będą emocje do samego końca.

1.Old Boys 2.Prosto 3.Władcy 4.DsSmith 5.Hurt PAP

Jeśli spojrzeć na terminarz to mało realne. Hurt PAP ma najłatwiejszy terminarz z wszystkich drużyn, które wymieniłeś i raczej zajmą 3 miejsce.

A gdzie się podziewa słynny Balcerzak?czyżby zrezygnował z gry po ostatniej porażce swojej drużyny??

Jak przebiegały mecze Śródmieścia i Prosto bo nie mogłem dziś być?

Woźniak 1 , Wiśniewski 1 - korekta dla listy strzelców EXPOM-u

Wszystko fajnie pięknie tylko zachowanie zawodnika z drużyny Gledzianow, po karnym to totalna porażka ... Jak można wrócić jeszcze do sędziego i robić awanturę w ręczniku... ręce opadają....

tak mozna ze jakbys gral i sedzia w ostatnie sekundzie podyktowalby karnego przeciwko twojej druzynie i w dodatku nieslusznego gdzie zabiera ci 2 pkt i jeszcze sie przyznaje po chwili ze chyba nie powinno byc to pewnie tez bys sie z tym nie zgadzal wiec przestan gadac bzdury czlowieku .

Karny podyktowany prawidłowo. Gledzianow jest sam sobie winny, prowadzili 4:1 i mieli sytuację praktycznie na mecz na 5:1,2 na 1 z bramkarzem nie wykorzystali i to się zemscilo, poczuli się zbyt pewnie.

To kto mistrzem w tym roku? emoji

OB powinni wygrać. Zasługują na wygraną. Bramkarz z OB. również zasługuje na pochwalę, młody chłopak i daje radę.

bardzo niedoceniany zawodnik a naprawdę robi bardzo dobrą robotę

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...