Reklama

Reklama

„Bajkowo Domowo" – wyjazd edukacyjno-integracyjny [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych „Wyspa skarbów" we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie od lipca do grudnia 2022 roku realizować będzie program „Rodzina razem".

Reklama

Program współfinansowany jest ze środków Zarządu Województwa Łódzkiego w zakresie realizacji zadania publicznego "Działanie z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej w 2022 roku" w ramach konkursu ogłoszonego przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.

Głównymi celami programu jest: promocja i upowszechnianie rodzicielstwa zastępczego poprzez kampanię informacyjną wśród społeczności powiatu kutnowskiego, działania edukacyjne, integracyjne; organizacja aktywnych form spędzania czasu wolnego: wyjazdów edukacyjno-integracyjnych, warsztatów, gier  i zabaw integracyjnych, konkursów, wycieczek, spływu kajakowego, itp.

W dniach 5 - 7 lipca w Bajkowej Zagrodzie koło Radzymina odbyły się trzydniowe warsztaty edukacyjno-integracyjne „Bajkowo Domowo". Podczas wyjazdu dzieci uczestniczyły w warsztatach socjoterapeutycznych, podnoszących kompetencje społeczne, komunikacyjne i emocjonalne. Miały również możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju zajęcia integracyjne, grach  i zabawach. Ponadto mogły rozwijać swoje zainteresowania i zdolności na różnego rodzaju warsztatach, np. garncarskich, florystycznych, botanicznych. Właścicielka Bajkowej Zagrody zadbała również o dodatkowe atrakcje, takie jak m.in. przygodę żeglarską na Zalewie Zegrzyńskim oraz wizytę w zagrodzie zwierzaków „NATURART". W czasie wyjazdu panowała miła, przyjazna atmosfera, każdy z uczestników mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.

Info: Wyspa Skarbów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy