Reklama

"Troczewski" co roku w czołówce szkół z najwyższą zdawalnością egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie!

Opublikowano: śr, 16 cze 2021 15:05
Autor: | Zdjęcie: ZS nr 2 im. dr A.Troczewskiego w Kutnie

"Troczewski" co roku w czołówce szkół z najwyższą zdawalnością egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie! - Zdjęcie główne

foto ZS nr 2 im. dr A.Troczewskiego w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja

            Do egzaminów zawodowych w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. dr. A. Troczewskiego corocznie przystępują wszyscy uczniowie Techników Zawodowych i Branżowych Szkół I Stopnia. Placówka może się pochwalić bardzo wysoką zdawalnością we wszystkich zawodach, w których kształci młodzież: technik hotelarstwa, technik eksploatacji portów i terminali, technik technologii żywności, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharz i magazynier-logistyk. Są to zawsze wyniki powyżej 90%, a często nawet 100%. Niewiele szkół w powiecie ma takie osiągnięcia.

            Wysoka zdawalność egzaminu jest dużym sukcesem zarówno uczniów, nauczycieli oraz egzaminatorów. Dodać należy, że egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe jest egzaminem trudnym, a do jego pozytywnego zaliczenia wymagane jest 75%. Uczniowie technikum oprócz przedmiotów ogólnokształcących mają wiele przedmiotów zawodowych oraz praktyki, stąd też dobre przygotowanie do egzaminów wymaga od nich dużego nakładu pracy i czasu.

            Oferta edukacyjna szkoły jest bardzo bogata, a proponowane zawody są poszukiwane na rynku pracy. Wybierając ofertę „Troczewskiego” można być pewnym  dobrej organizacji kształcenia zawodowego nie tylko w szkole, ale też w czasie zagranicznych praktyk, co przekłada się na bardzo wysoką zdawalność.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE