Miłosz Brzeziński to polski psycholog i specjalista w dziedzinie motywacji, znany jako autor poradników psychologicznych, takich jak „Głaskologia”, „Biznes, czyli kupa ludzi” „Wy wszyscy moi ja” i wiele innych. Studia psychologiczne ukończył na Uniwersytecie Warszawskim. W swojej pracy skupia się głównie na efektywności osobowej. Prowadzi grupy nieterapeutyczne, pisze felietony i gościnnie występuje w porannym programie telewizyjnym „Dzień Dobry TVN”. Pracuje też jako wykładowca akademicki w Instytucie Nauk Ekonomicznych przy Polskiej Akademii Nauk.
Ponadto współpracuje z międzynarodowymi organizacjami, w tym International Coaching Community, THINKTANK czy AIP Business Link. W swoich książkach skupia się głównie na tematyce zwiększenia efektywności w pracy i życiu codziennym, a teorie w nich prezentowane opiera o rzetelne wyniki badań. Jest absolutnie wyjątkowym mistrzem w tłumaczeniu trudnych zjawisk psychologicznych, zwłaszcza tych dotyczących relacji międzyludzkich w pracy i w rodzinie z języka akademickiego na bardziej przystępny język.
Wiedza przez niego podawana trafia do słuchaczy, głównie dzięki jego poczuciu humoru. Wszyscy słuchający mogli się przekonać, że to doskonały wykładowca, ale przede wszystkim bystry obserwator ludzkiej psychiki. Podczas spotkania z przedsiębiorcami w Kutnie, w pierwszej części poruszany był temat motywacji, jej braku, predyspozycji do odnoszenia sukcesu i problem zaufania. Po przerwie zebrani mogli wysłuchać prezentacji jednej z firm i poddać ocenie. Następnie Miłosz Brzeziński odpowiadał na wybrane losowo pytania, wcześniej przygotowane przez przedstawicieli firm. Oprócz zdobytej wiedzy, spotkanie stało się formą wymiany spostrzeżeń co do obecnej sytuacji i kondycji polskiego biznesu, a także okazją do wymiany kontaktów.
Wszyscy zebrani byli zadowoleni z inicjatywy organizowania takich spotkań pod patronatem biblioteki, twierdząc, że takie spotkania są cenne i potrzebne.
Info: MiPBP w Kutnie
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.