Reklama

Reklama

Dzieciaki z kutnowskiej podstawówki walczą o nagrodę publiczności. W jaki sposób im pomóc?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: SP nr 6 w Kutnie

Dzieciaki z kutnowskiej podstawówki walczą o nagrodę publiczności. W jaki sposób im pomóc? - Zdjęcie główne

Dzieciaki z kutnowskiej szkoły walczą o nagrodę publiczności | foto SP nr 6 w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Każdy z nas może przyczynić się do sukcesu dzieciaków uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie. Pierwszoklasiści ze Świetlicowego Koła Naukowego „Jak Skłodowska” proszą o polubienie zdjęcia nominowanego do Nagrody Publiczności na stronie ogólnopolskiego programu „Być jak Ignacy. Nauka to przyszłość”.

Reklama

- Eksperci naszego ulubionego programu opublikowali na profilu "Być jak Ignacy" w serwisie Facebook 20 zdjęć, które zostały wybrane do konkursu o Nagrodę Publiczności za II etap programu. Jest tam też nasze zdjęcie! Prosimy o głosy, które można oddawać do 22.02.2021 do godziny 10:00 – informują opiekunowie świetlicy.

Jedna dowolna reakcja, czyli kliknięcie przycisku „Lubię to!”, „Ha ha”, „Super” „Trzymaj się” „Wow", „Przykro mi” lub „Wrr” pod zdjęciem to jeden głos. Pięć prac Konkursowych z największą ilością głosów otrzyma Nagrodę Publiczności. 

- Stoimy w pięknych koszulkach na tle naszego Mega Plakatu z napisem "Woda to skarb", trzymając w rękach wydanie  specjalne gazety szkolnej „MegaSzóstka” o wodzie. Wcześniej przeprowadziliśmy eksperyment z mini-oczyszczalnią brudnej wody i zaśpiewaliśmy z akompaniamentem gitarowym napisaną przez nas piosenkę o oszczędzaniu wody. Serdecznie dziękujemy za „lajki” – pisze na facebooku Świetlicowe Koło Naukowe „Jak Skłodowska”

Głosowanie odbywa się W TYM MIEJSCU

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy