Reklama

Reklama

[FOTO/WIDEO] Królowe Festiwali na deskach KDK - tak wyglądał Koncert Galowy 16. Stacji Kutno!

Opublikowano: 31 maja 2021 08:01
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Za nami Koncert Galowy 16. Stacji Kutno - najstarszego ogólnopolskiego festiwalu poświęconego twórczości Jeremiego Przybory. Wydarzenie zostało zarejestrowane na sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury, a 30 maja nagranie pojawiło się na kanale YouTube Kutnowskiego Domu Kultury.

Reklama

Kim są więc tytułowe Królowe festiwali? Divami polskiej sceny muzycznej? Zaproszonymi przez nas gwiazdami? Otóż nie. Królowe festiwali są piosenkami! I to nie byle jakimi, tylko dobrymi na wszystko – jak śpiewał Mistrz Przybora. W naszym koncercie usłyszymy więc największe hity najbardziej znanych wokalistek, które zachwycały na scenach najważniejszych polskich festiwali.

Narratorem wydarzenia będzie Dariusz Michalski – redaktor Polskiego Radia, który chętnie podzieli się swoją wiedzą – zdradzi kilka sekretów i ciekawostek związanych z prezentowanymi piosenkami. Usłyszymy m.in. Aleję gwiazd, Tańczące Eurydyki, Pamiętam ciebie z tamtych lat, A gdzie to siódme morze, Tyle słońca w całym mieście w wykonaniach Olgi Bończyk, Anny Gadt, Aleksandry Kwiatkowskiej, Doroty Osińskiej, Magdy Ptaszyńskiej, Małgorzaty Żurańskiej – Wilkowskiej i Pauliny Brzozowskiej. Nad całością wydarzenia jak zwykle czuwali muzycznie Miłosz Wośko, a nad scenariuszem pomysłodawca i koordynator Festiwalu Stacja Kutno, czyli Krzysztof Ryzlak.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w rytmie królowych festiwali! Startujemy 30 maja o godzinie 19:00 na kanale YouTube KDK.

Sponsor Główny Koncertu Galowego: Fresenius Kabi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)