Reklama

Reklama

Już w sobotę kolejne muzyczne wydarzenie na Placu Wolności!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KDK Kutno

Już w sobotę kolejne muzyczne wydarzenie na Placu Wolności! - Zdjęcie główne

W ramach koncertu Kultura na Wolności – Muzyka na Wolności przed kutnowską publicznością wystąpią muzycy z Kwintesencji. | foto KDK Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja W ramach koncertu Kultura na Wolności – Muzyka na Wolności przed kutnowską publicznością wystąpią muzycy z KWINTESENCJI. Szykuje się niezwykła muzyczna uczta.

Reklama

KWINTESENCJĘ tworzą absolwenci łódzkiej Akademii Muzycznej, na co dzień pracownicy Teatru Muzycznego oraz Teatru Wielkiego w Łodzi i placówek edukacyjnych.

Chętnie sięgają po szeroko pojętą muzykę rozrywkową. Swing i jazzowa harmonia są dla nich motorem, ale nieobca jest im „wpajana" od dziecka muzyka klasyczna, która – odpowiednio wyselekcjonowana – daje im nie mniejszą radość niż jazzowe standardy.

Członkowie zespołu pozamuzycznie to: zapalony i wiecznie poszukujący rozwiązań różnych problemów pedagog i fan motoryzacji; miłośnik kabaretów, amator polskiego kina i leń; wieczorny włóczykij, bilardzista i fan kręgli; smakosz, dusza człowiek oraz globtroter lubujący się w grze w ping-ponga. Choć natłok pracy i życie rodzinne nie zawsze pozwalają im na regularne próby, starają się pielęgnować swoją pasję i traktują muzykowanie w kwintecie w pełni profesjonalnie.

- Dzień Dobry! Jesteśmy pewni, że o nas nie zapomnieliście! Bo my o Was nie. Z wielką przyjemnością zapraszamy na koncert: Kultura na Wolności. Nie możemy się już doczekać, żeby znów zobaczyć NA ŻYWO naszych kochanych Widzów – czytamy na fanpage’u zespołu na Facebooku.

Występ KWINTESENCJI na Placu Wolności w Kutnie 12 czerwca / 3 sety w godzinach:

17:00 – 17:30

18:00 – 18:30

19:00 – 19:30

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE