Reklama

Reklama

Kolejna szkoła otrzymała tablety

Opublikowano: 22 listopada 2020 12:55
Autor: bnp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura-i-edukacja Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegocinie nalazła się wśród placówek, do których Państwowy Instytut Badawczy NASK – operator Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej przekazał tablety wraz z usługą dostępu do Internetu (usługa LTE) w formie „Szkolnych Pakietów Multimedialnych OSE”.

Reklama

Szkoła otrzymała 25 zestawów  z tabletami  HUWAEI Media Pad 5. z Jest to  sprzęt pochodzący z puli 40 tys. komputerów, które MEN wspólnie z NASK przeznaczyło dla 1600 szkół działających w programie OSE.

- To ogromne wsparcie dla uczniów i nauczycieli szkoły w Strzegocinie - komentuje dyrekcja szkoły.

Przypomnijmy, że tablety w ramach rządowej pomocy otrzymała także Szkoła Podstawowa w Byszewie, o czy informowaliśmy w tym tygodniu na łamach naszego portalu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.