Reklama

Reklama

Trwa konkurs "Aktywnie i bezpiecznie spędzam wakacje". Wciąż możesz wziąć w nim udział

Opublikowano: wt, 17 sie 2021 08:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Od 1 lipca trwa konkurs na pracę plastyczną połączoną z fotorelacją z wakacji, adresowany do dzieci i młodzieży. Ma on na celu między innymi podniesienie poziomu wiedzy dzieci, młodzieży w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz zachęcenie młodych ludzi do realizacji kreatywnych zadań, rozwijania własnych pasji, umiejętności twórczych. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 29 sierpnia.

Reklama

Konkurs ”Aktywnie i bezpiecznie spędzam wakacje" jest współorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Kutnie, Urząd Gminy w Krzyżanowie , Urząd Gminy Strzelce oraz Uząd Gminy w Dąbrowicach. Kierowany jest do dzieci w 2 kategoriach wiekowych 6-9 lat oraz 10-14 lat. Zadaniem dzieci uczestniczących w konkursie jest stworzenie PRACY PLASTYCZNEJ W FORMIE FOTORLEACJI Z WAKACJI pokazującej aktywne i bezpieczne formy spędzania czasu wolnego.

Praca powinna obrazować formy spędzania wakacji, które dziecko wspólnie z rodzicami lub samo realizowało podczas wakacyjnego odpoczynku. Praca powinna podkreślać również aspekt na co należy zwracać uwagę aby ten wypoczynek był bezpieczny. Praca powinna zawierać zdjęcia wykonane podczas wakacyjnych wypraw, które należy wkomponować w projekt pracy plastycznej. Szczegóły w regulaminie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)