Reklama

Reklama

Trwa projekt "Różane Kutno". Za nami kolejne warsztaty [ZEJĘCIA]

Opublikowano: pon, 8 lis 2021 15:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura i Edukacja Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych „Wyspa Skarbów” w Kutnie kontynuuje realizcję projektu "Różane Kutno", który jest współfinansowany ze środków Fundacji PZU.

Reklama

Projekt skierowany jest do wychowanków pieczy zastępczej: rodzinnej i instytucjonalnej z naszego powiatu. Głównym celem jest stworzenie warunków umożliwiających rozwój umiejętności i zainteresowań dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej. W październiku odbyły się cztery spotkania: 2 warsztaty florystyczne z żywicy pt. „Kwiatowa biżuteria”, warsztaty z decoupage „Z całego serca” z zastosowaniem techniki serwetowej oraz warsztaty „Obrazkowe zielniki”, w czasie których wykonano dekoracje ścienne- kompozycje z suszonych kwiatów.

Wychowankowie poznali nowe, ciekawe techniki plastyczne, samodzielnie przygotowali upominki i ozdoby dla najbliższych osób. Niektóre z prac stanowić będą ciekawe i oryginalne dekoracje pokoi. Podczas warsztatów obserwowano duże zaangażowanie i wysoką motywację w pracę twórczą. Jednocześnie widoczna była integracja oraz współpraca i pomoc starszych wychowanków młodszym dzieciom. Dbano o estetykę oraz kreatywność. Ważna również była miła i życzliwa atmosfera sprzyjająca rozwojowi umiejętności i zainteresowań.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)