Ktoś woli nie angażować się w wirtualną walutę, a ktoś inny już skaluje biznes na giełdzie kryptowalut. Ponad 12000 studentów zostało przeszkolonych na kursie kryptowalut przez Aleksandra Orłowskiego, nie uważamy, że wszyscy ci ludzie się mylą. Zwłaszcza, że opinie studentów mówią same za siebie. Prawie wszyscy absolwenci pozostali w kryptowalutach i zarabiają przyzwoite pieniądze.
Z czym wiążą się mity i jak odróżnić prawdę od fikcji?
Mit 1: Kryptowaluta jest niebezpieczna
Nasze zaufanie do waluty opiera się na systemie bankowym i wielu osobom trudno jest przyzwyczaić się do faktu, że istnieją elektroniczne monety. Jednak wartość każdego aktywa zależy od jego wykorzystania i masowej akceptacji. Na tej podstawie możemy stwierdzić, że kryptowaluty są porównywalne pod względem ryzyka do inwestowania w ropę naftową lub akcje korporacyjne.Wartość kryptowalut stale rośnie. Rynek monet jest w fazie rozwoju i coraz więcej transakcji pieniężnych odbywa się właśnie poprzez kupno i sprzedaż kryptowalut. Dlatego też niebezpieczeństwo kryptowalut jest mitem, którego nic nie potwierdza.
Mit 2: Rynek kryptowalut może upaść w ciągu 1 dnia
Takie myśli mogły mieć miejsce około 7 lat temu. Teraz nie można mówić o niestabilności giełdy, ponieważ jej możliwości tylko się rozszerzają, a liczba traderów gotowych do inwestowania pieniędzy i zarabiania na monetach rośnie.Cyfrowa waluta może zarabiać pieniądze lub chronić aktywa, stopniowo zwiększając wartość monet. Tempo rozwoju giełd kryptowalut jest niesamowite, więc zdecydowanie nie jest to koniec ery kryptowalut.
Mit 3: Tylko profesjonaliści mogą inwestować w kryptowaluty
Dla tych, którzy nie mają wiedzy, transakcje z monetami wydają się czymś skomplikowanym, więc nie ryzykują nawet rozpoczęcia zarabiania na giełdzie. Tymczasem w kursie kryptowalut Aleksandra Orłowskiego uczestniczą mamy na urlopie macierzyńskim, nastolatki i osoby, które nic nie rozumieją z transakcji elektronicznych. Po kursie są nie do odróżnienia od profesjonalistów, którzy zbili fortunę w tym biznesie. Wszyscy pracują i zarabiają.
Mit 4: Gdy tylko kupisz kryptowalutę, od razu staniesz się bogaty.
Takie myśli wynikają z nieznajomości strategii zarabiania, zasady funkcjonowania operacji z kryptowalutą. Nie możesz zainwestować wszystkich pieniędzy, musisz użyć kilku strategii, przeanalizować operacje, wyciągnąć właściwe wnioski i działać w sposób przemyślany.
Mit 5: Kryptowaluty są nielegalne
Mit dotyczy faktu, że transakcje mogą być przeprowadzane anonimowo. Jednocześnie wszystkie transakcje odbywają się na platformie blockchain, która pozostaje transparentna. Cały system obrotu kryptowalutami jest otwarty i nie jest tak łatwo oszustom popełniać nielegalne działania.Według statystyk odsetek oszukańczych transakcji na giełdzie jest mniejszy niż w systemie bankowym. Rynek kryptowalut ma bardzo niezawodny system potwierdzania transakcji.
Mit 6: Aby zacząć zarabiać na kryptowalutach, trzeba mieć dużo pieniędzy
Aby zacząć zarabiać na monetach, istnieje wiele opcji rozpoczęcia od zera, bez inwestycji. Są to sposoby, których Aleksander uczy w swoich kursach na temat kryptowalut. Oznacza to, że nic nie inwestujesz i nic nie stracisz. Pozostaje tylko przestudiować opcje zarabiania i zacząć skalować środki, które zarobisz bez inwestycji.
Możesz nadal wierzyć w mity, podczas gdy bardziej zdeterminowani ludzie zarabiają X kwot na transakcjach. Jeśli zdecydujesz się na założenie własnej firmy, chcesz uniezależnić się od szefa i harmonogramu pracy, zacznij od kursu Orłowskiego.
Lepiej skorzystać z czyjegoś doświadczenia i odnieść sukces, niż popełniać niekończące się błędy i porzucić pomysł zarabiania na kryptowalutach. Na giełdzie są pieniądze, jest ich wystarczająco dużo dla każdego, jeśli tylko chcesz je wziąć i zrobić kilka kroków w tym kierunku.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.