Reklama

Reklama

Biurowiec Zduński - znamy wyniki!

Opublikowano: czw, 26 paź 2017 15:39
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Od września trwał, ogłoszony przez Biurowiec Zduński Kutno, konkurs plastyczny wpisujący się w tematykę modernizacji Rynku Zduńskiego, która rozpocznie się niebawem.

Reklama

Ogłoszony konkurs związany był z rearanżacją wnętrza Biurowca Zduńskiego.

- Realizując remont przestrzeni, która przez wiele lat zajmowało Biuro Rachunkowe, przeprowadziliśmy także całkowitą rearanżację części wspólnych w biurowcu. Takim sposobem, dodaliśmy do wnętrza klimatu czerwonej cegły, charakterystycznej dla fasady naszego budynku, ale zachowaliśmy także nowoczesne połączenie szkła i stali. Mimo, że naszymi najemcami są poważne instytucje, brakowało naszym wnętrzom kropki nad i - kolorystycznego „pazura”, czegoś niepowtarzalnego. Tak zrodził się pomysł na zorganizowanie konkursu plastycznego „Obraz do biurowca” - komentuje Marta Materek, organizator konkursu.

Biurowiec Zduński to nowoczesna przestrzeń biurowa, oferująca kreatywne lokale z przeznaczeniem na reprezentacyjne biura. Budynek znajduje się w samym centrum Kutna, sąsiadując z kościołem Św. Wawrzyńca, CTMiT i Restauracją Jana. Wkrótce we wnętrzach Biurowca Zduńskiego znajdzie się nagrodzony obraz, którego autorem jest artysta tworzący pod pseudonimem „Adi”.

- Nagrodę główną postanowiliśmy przyznać „Adiemu”, którego obraz olejny na płótnie skradł nasze serca i idealnie wpisał się w preferencje kolorystyczne. Oprócz obrazu, który wkrótce zawiśnie na naszej ścianie, jest także perełka wykonana na kartonie farbami akrylowymi przez ośmioletnią Julię Żak.

- Bardzo się cieszymy, że rodzice zachęcają swoje pociechy do brania udziału w konkursach. To niezwykle rozwijające, a my wspieramy rozwój - dlatego paczka upominków plastycznych zostanie wysłana do Julii w formie nagrody wyróżnienia w naszym konkursie- dodaje Materek.

Organizatorzy serdecznie dziękują za wsparcie przy projekcie patronom medialnym i patronowi artystycznemu Darii Kucharskiej tworzącej pod pseudonimem „Kuharska”. Więcej zdjęć i aktualne dostępności przestrzeni do wynajęcia w Biurowcu Zduńskim, znajdziecie na www.biurowieczdunski.pl i profilu facebook.pl/biurowieczdunski

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)