Reklama

Centrum biznesowe Wrocławia, czyli Olympus Business Services

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Centrum biznesowe Wrocławia, czyli Olympus Business Services - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Olympus – globalna marka, będąca światowym liderem w dziedzinie: systemów medycznych, rozwiązań naukowych i aparatów cyfrowych, na co dzień funkcjonuje w ścisłym centrum Wrocławia – na ulicy Józefa Piłsudskiego 69, a dokładniej w nowoczesnym biurowcu Retro Office House. Od ponad stu swojej działalności, firma Olympus skupia się na ułatwianiu ludzkiego życia – przede wszystkim koncentrując się na aspektach związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Olympus kojarzy się przede wszystkim z produkcji aparatów, jednak to medycyna stanowi rdzeń firmy.

Nowa marka we Wrocławiu – firma Olympus

Na samym początku warto zarysować, jaką firmą jest Olympus. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej, kluczowymi wartościami dla marki jest: elastyczność, uczciwość, jedność, a także długofalowe patrzenie w przyszłość i empatia. Z kolei nadrzędnym celem Olympusa, jest chęć uczynienia ludzkiego życia zdrowszym, bezpieczniejszym i bardziej spełnionym. Osiągniecie założonego celu, umożliwia między innymi, przemyślane zarządzanie budżetem biznesowym firmy – ponad 60% wydatków przeznaczonych na badania i rozwój firmy Olympus, jest poświęconych tylko i wyłącznie branży medycznej. Taka strategia finansowania przyczynia się do zwiększania tempa opracowywania kolejnych innowacyjnych rozwiązań.

Olympus Business Services – centrum biznesowe w sercu Wrocławia

Olympus Business Services Europe – w skrócie OBSE, pełni rolę centrum usług wspólnych dla regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Pracownicy wrocławskiego centrum zajmują się przede wszystkim upraszczaniem i porządkowaniem procesów administracyjnych w wyżej opisywanym regionie. Pierwsze centrum biznesowe pomaga przy ułatwianiu i centralizowaniu działań podejmowanych przez Olympus w EMEA. Co więcej, do regularnych obowiązków osób zatrudnionych we wrocławskim oddziale należy: obsługa kadrowa, zarządzanie łańcuchami dostaw i wspieranie sprzedaży.

Kierunek Wrocław

Dlaczego spośród wielu innych polskich miast, wybór padł właśnie na stolicę Dolnego Śląska? Dla zapominalskich, miasto stu mostów, to Europejska Stolica Kultury z 2016 roku. Wielowymiarowość, otwartość i przyjazność – te cechy, można uznać za jedną z definicji miasta. Jeśli dodamy do tego dużą ilość ambitnych i chętnych do zmieniania świata ludzi, wyklaruje nam się perspektywa idealnego miejsca, do otworzenia centrum globalnej organizacji.

Wielkie otwarcie Olympus Business Services sp.

Otwarciu biura we Wrocławiu towarzyszyły obchody setnej rocznicy powstania firmy. Agnieszka Orłowska – dyrektor zarządzający oddziału OBSE, odniosła się właśnie do tej daty mówiąc: "Ponad setka pracowników we Wrocławiu w setną rocznicę założenia firmy Olympus — jest co świętować”. W ceremonii brali udział nie tylko pracownicy centrum OBSE, ale także: generalny dyrektor zarządzający w firmie Olympus Europa Stefan Kaufmann, czy wiceprezydent Wrocławia Jakub Mazur. Uczestnicy wydarzenia poza ciekawymi prelekcjami i specjalnym pokazie, mogli liczyć także na zwiedzanie oddziału Olympus Business Services.

Perspektywy na miejsca pracy

Wrocławskie centrum prężnie się rozwija, dlatego, jeśli ktoś rozgląda się za pracą, warto regularnie sprawdzać stronę Olympusa, dostępną pod tym linkiem. Bardzo możliwe, że znajdziecie tam stanowisko także dla siebie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE