Reklama

Ceny energii elektrycznej. Co oferują dostawcy prądu?

Opublikowano:
Autor:

Ceny energii elektrycznej. Co oferują dostawcy prądu? - Zdjęcie główne

Ceny energii elektrycznej. Co oferują dostawcy prądu?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Trudno aktualnie wyobrazić sobie życie bez prądu. Stały dostęp do energii elektrycznej jest podstawą funkcjonowania nie tylko w pracy, ale również w domu, dlatego dostawcy tego medium prześcigają się we wzbogacaniu swoich ofert o dodatkowe profity dla użytkowników. Niska cena energii elektrycznej to za mało? Sprawdź, na co jeszcze możesz liczyć.

  1. Stała cena energii elektrycznej
  2. Pomoc fachowców
  3. Pozostałe profity
 

Oferta dystrybutorów energii elektrycznej w sposób holistyczny zaspokaja potrzeby klientów. Mogą oni korzystać nie tylko z prądu w promocyjnej cenie, ale również opieki specjalistów i serwisantów, którzy pomogą rozwiązać problem w przypadku nagłej awarii.

 

Stała cena energii elektrycznej

 

Na sumaryczną kwotę, jaką co miesiąc użytkownicy odprowadzają do dostawcy energii, składają się opłaty za obrót, a więc faktycznie zużytą energię elektryczną, oraz za dystrybucję energii. Obie wartości ulegają zmianom, jednak w ramach podpisanej umowy, dystrybutorzy oferują możliwość skorzystania ze stałej ceny za prąd przez określony czas, np. 3 lata. A więc nieważne ile będzie warta zużyta w ciągu miesiąca energia elektryczna cena za 1 kWh pozostanie bez zmian przez cały okres trwania umowy niezależnie od obowiązujących aktualnie na rynku stawek. Dotyczy to jednak jedynie ceny za faktycznie zużyty prąd, a nie kosztów jego dystrybucji.

 

Pomoc fachowców

 

Oferta dystrybutorów energii elektrycznej jest skonstruowana tak, aby zapewnić użytkownikom nie tylko stałą dostawę prądu w dobrej cenie, ale również pomoc fachowców na wypadek awarii. Specjaliści w zakresie usuwania różnego rodzaju usterek są do dyspozycji abonentów non stop na telefon, a ich praca wliczona jest w cenę comiesięcznej faktury za energię elektryczną. Klient zwykle może wybrać jeden z kilku wariantów pomocy, z których każdy obejmuje inny zakres awarii usuwanych przez fachowców. Podstawowa pomoc świadczona jest przez elektryka lub technika instalacji grzewczych i gazowych, jednak im wyższy wariant ubezpieczenia, tym ilość dostępnych fachowców zwiększa się. Wszystkie usługi są świadczone w ramach umowy o dostawę energii, bez konieczności zawierania dodatkowej umowy ubezpieczeniowej.

 

Pozostałe profity

 

W ramach zawartej z dystrybutorem energii umowy, klienci mogą liczyć także na inne profity. Najczęściej są to niewielkie obniżki dotyczące zgody na przesyłanie faktury drogą elektroniczną czy możliwość skorzystania z bonów rabatowych w wysokości kilkuset złotych na pozostałe usługi dostawcy. Umowę można komfortowo zawrzeć przez internet i w ten sam sposób załatwiać pozostałe formalności w trakcie jej trwania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE