Reklama

Czy tabletki na powiększenie biustu jak boombreast mogą być alternatywą dla operacji plastycznej?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Czy tabletki na powiększenie biustu jak boombreast mogą być alternatywą dla operacji plastycznej? - Zdjęcie główne

Czy tabletki na powiększenie biustu jak boombreast mogą być alternatywą dla operacji plastycznej?

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Przez lata operacyjne powiększanie piersi przy pomocy implantów było jedyną dostępną metodą dla kobiet chcących nadać swoim piersiom pełności i większego rozmiaru. Rozwój medycyny estetycznej sprawił, że dziś panie mogą skorzystać także z mniej inwazyjnych zabiegów polegających na wypełnieniu biustu własnym tłuszczem lub żelem na bazie kwasu hialuronowego. Choć zabiegi te dają niemal natychmiastowe efekty i nie pozostawiają blizn, uzyskane powiększenie nie jest trwałe a koszt zabiegów zaczyna się od 3 000 zł ( nawet do 18 000 zł).

Coraz więcej kobiet decyduje się więc na tańszą i mniej inwazyjną metodę jaką są naturalne preparaty na bazie ziołowych składników. Najlepsze tabletki na powiększenie biustu dostępne bez recepty zawierają najczęściej kilka ekstraktów oraz wyciągów ziołowych bogatych w naturalne hormony roślinne mające stymulować wzrost piersi. 

Jak działają tego typu preparaty i czy mogą stanowić realną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych?

 

W jaki sposób działają tabletki na powiększenie biustu?

Działanie tabletek jak boombreast czy probreast plus jest stosunkowo proste i polega przede wszystkim na regularnym dostarczaniu do organizmu roślinnych odpowiedników estrogenów - fitoestrogenów

Fitoestrogeny zachowują się w organizmie kobiety  w sposób bardzo zbliżony do estrogenów mają jednak słabsze działanie stąd też nie powodują tylu skutków ubocznych. Roślinne odpowiedniki estrogenu stosuje się również u kobiet w okresie menopauzy w celu złagodzenia niekorzystnych objawów jak bezsenność, pogorszenie nastroju czy uderzenia gorąca. 

Podniesienie poziomu hormonów ma stymulować gruczoły piersiowe do wzrostu a także nasilać gromadzenie się lipidów adipocytach co ma nadać piersiom większej pełności i jędrności. 

Najczęściej spotykanymi ziołami bogatymi w fitohormony są:

  • Kozieradka pospolita
  • Szyszki chmielu
  • Koper włoski
 

Czy tabletki mogą zapewnić porównywalne efekty do operacji?

Jeśli zależy nam na znacznym zwiększeniu rozmiaru biustu (+2 rozmiary) a także trwałym efekcie to niestety tabletki nie spełnią naszych oczekiwań. 

Działanie suplementów na powiększenie biustu polega na systematycznym utrzymywaniu wysokiego stężenia hormonów przez długi okres czasu (około 3 miesiące), zmiany nie nastąpią więc z dnia na dzień. Nie dysponujemy obecnie również jednoznacznymi badaniami, które mogły by w 100% potwierdzić skuteczność tej metody.

Warto sprawdzić dostępne opinie o boombreast jak i innych dostępnych na rynku preparatach i sprawdzić jakie efekty mogą zapewnić jeśli chodzi o rozmiar biustu oraz czas w którym można zaobserwować pierwsze widoczne zmiany.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE