Reklama

Dołącz do Cyfrowych Rewolucji – zmień swój biznes na lepsze

Opublikowano:
Autor:

Dołącz do Cyfrowych Rewolucji – zmień swój biznes na lepsze - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Cyfrowe Rewolucje to kampania społeczna, dzięki której przedsiębiorcy mogą przenieść swój biznes do sieci. W ramach akcji powstała m.in. strona internetowa, na której można znaleźć bazę wiedzy, inspiracje, kurs i wiele innych informacji dotyczących całej kampanii. Sprawdź, czym są Cyfrowe Rewolucje – zadbaj o swój biznes i przenieś go na wyższy poziom.

Rozwój w sieci

Cyfrowe Rewolucje zostały pomyślane jako projekt, którego zadaniem jest pomoc przedsiębiorcom w rozwoju biznesu w środowisku internetowym. Założenie jest proste – dziś prowadzenie firmy bez zaangażowania się w zadbanie o jej online’owy obraz mija się z celem. Większość przedsiębiorstw może skorzystać na poszerzeniu pola działalności o sieć.

Po pierwsze – założenie sklepu internetowego umożliwia zwiększenie sprzedaży, tak produktów, jak i usług. Internet to też doskonałe miejsce na promowanie swojej firmy, działania marketingowe w mediach społecznościowych i prowadzenie bloga. Dzięki temu przedsiębiorca jest w stanie budować swój wizerunek, zdobywać nowych klientów i doceniać tych aktualnych.

Baza Wiedzy Cyfrowych Rewolucji

Żeby umiejętnie przenieść swój biznes do sieci, trzeba poznać najpierw kilka istotnych zasad. Działania na chybił trafił nie są najlepszym rozwiązaniem. Po to też powstały Cyfrowe Rewolucje – na stronie internetowej można znaleźć różnorodne poradniki zgromadzone w Bazie Wiedzy. Zapoznając się z artykułami, krok po kroku przechodzimy do kolejnych etapów cyfrowej przemiany.

W Bazie Wiedzy znajdziemy takie kategorie jak:

  • marketing,
  • obsługa klienta,
  • prawo,
  • płatności,
  • podstawy,
  • produkty,
  • dokumenty,
  • social media,
  • sprzedaż.

Każda z tych zakładek jest pełna interesujących artykułów, które umożliwią ambitnym przedsiębiorcom sprawne i efektywne dbanie o swoją firmę.

Na stronie dostępne są też nagrania wideo, m.in. wywiady z ekspertami rynku pracy oraz ciekawe, edukacyjne podcasty dla przedsiębiorców i marketerów.

Co jeszcze w Cyfrowych Rewolucjach?

Na stronie Cyfrowych Rewolucji można znaleźć również kurs skutecznej sprzedaży w internecie, zakładkę z inspiracjami czy zestawienie przydatnych dla e-commerce narzędzi. W sekcji Inspiracje czeka na nas zestawienie ciekawych historii sukcesu, które mogą stanowić wsparcie dla tych szukających pomysłu na rozwój firmy. Warto zajrzeć na stronę Cyfrowych Rewolucji i znaleźć coś, co pomoże w zmianie swojego biznesu na lepsze!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy