Reklama

Foteliki samochodowe Britax Romer - bezpieczny, dziecięcy świat!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Foteliki samochodowe Britax Romer - bezpieczny, dziecięcy świat! - Zdjęcie główne

Foteliki samochodowe Britax Romer - bezpieczny, dziecięcy świat!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Fotelik Britax Romer to synonim dobrej jakości i bezpieczeństwa. Ma zapewnić dziecku komfortowe podróżowanie, a rodzicom wygodne użytkowanie. Foteliki samochodowe chronią życie i zdrowie naszych pociech, w razie wypadku, czy gwałtownego hamowania, chronią i zabezpieczają dzieci. Oferta dostępna na rynku jest bardzo szeroka jednak foteliki britax są gwarancją bezpieczeństwa i nowoczesnych rozwiązań. Kupując fotelik samochodowy zawsze kierujemy się kilkoma zasadami. Nadrzędnym wskaźnikiem zawsze powinien być wiek naszego dziecka. Kupując foteliki samochodowe powinniśmy brać pod uwagę kategorię wiekową. Dodatkowo foteliki samochodowe britax możemy wybierać według kategorii wagowej. Są to produkty testowane i polecane przez rodziców.

Fotelik Britax Romer - idealny do twojego samochodu 

Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. To wartości, o których nie dyskutujemy. Właśnie dlatego, kupując foteliki samochodowe Britax Romer, podejmujemy decyzję najlepszą z możliwych. Nowoczesne rozwiązania, bezpieczny system mocowania ISOFIX lub na pasy oraz wygoda użytkowania. Są komfortowe i chronią dzieci podczas, długich i krótkich, podróży samochodem. Fotelik romer występuje w kategorii wagowej. Przy doborze warto również kierować się wzrostem dziecka zgodnie z europejską normą.

Idealne dopasowanie oraz maksimum komfortu

Bezpieczny fotelik Kidfix M i-Size 15-36 kg Britax Romer jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym od około 15 do 36 kg. Wartości te odpowiadają wiekowi od 3 do nawet 12 lat. Dlatego sprawdza się wybór funkcjonalnych produktów, gdzie łatwo zmienimy i dopasujemy wysokość zagłówka do wzrostu pociechy. Każde dziecko jest zupełnie inne. Jedno lubi wszystko widzieć, a inne zdecydowanie preferuje podróżowanie tyłem do kierunku jazdy. Jednak wszystkim trzeba zapewnić maksymalnie bezpieczne foteliki samochodowe z systemem ochrony bocznej SICT, która w razie bocznej kolizji, zapewni najlepszą ochronę. Fotelik britax rower wciąż udoskonala prowadnice pasa bezpieczeństwa, gwarantując w ten sposób jego odpowiednie przeprowadzanie.

Britax romer - 360 stopni obrotu

Fotelik, który obraca się o 360 stopni, to niesamowite ułatwienie dla rodzica. Fotelik  DUALFIX² R 360' Britax Romer pozwala wozić dziecko przodem do kierunku jazdy, a w razie potrzebny zawsze można je obrócić tyłem. Maksymalnie komfortowy, zarówno dla malucha, jak również dla rodziców. Przyjemna pozycja pozwoli na długie podróże, bezpieczne i wygodne. Jedno naciśnięcie przycisku sprawia, że fotelik DUALFIX² R 360' Britax Romer może odwrócić się w kierunku drzwi samochodu. Koniec z niewygodnym schylaniem się do samochodu. Wkładanie i zapinanie dziecka będzie całkowicie inne! Proste i wygodne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE