Reklama

Jak tanio i bez kaucji wypożyczyć samochód - Car Rental w Polsce

Opublikowano:
Autor:

Jak tanio i bez kaucji wypożyczyć samochód - Car Rental w Polsce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Wypożyczanie samochodów jest coraz popularniejszą usługą w Polsce. Korzystają z niej nie tylko osoby prywatne, ale również przedsiębiorcy i pracownicy firm. Wypożyczenie samochodu jest dobrą opcją, jeśli wyruszamy w podróż służbową do innego miasta lub nasz prywatny pojazd znajduje się aktualnie u mechanika, przez co nie możemy z niego skorzystać.

Sposób na tanie wypożyczenie samochodu bez kaucji

Mogłoby się wydawać, że alternatywą dla używania samochodów z wypożyczali jest korzystanie z usług taksówkarzy. Jednak w ogólnym rozrachunku wychodzi to o wiele drożej, szczególnie jeśli musimy przemieszczać się z punktu do punktu, kilkukrotnie w ciągu dnia.

Kierowcy, którzy do tej pory nie brali pod uwagę używania samochodów z wypożyczalni, najczęściej powstrzymują się przed tym z obawy na wysokie koszty takiego rozwiązania. Warto wiedzieć, że realnie wygląda to zupełnie inaczej, szczególnie jeśli znajdziemy taką wypożyczalnię na rynku, która ma wyjątkowo konkurencyjną ofertę, jak ma to miejsce np. w przypadku carfree.pl.

Dobre wypożyczalnie samochodów, z których oferty warto skorzystać, dają swoim klientom możliwość maksymalnego zmniejszenia kosztów, poprzez różne opcje i promocje. Niektóre z nich na przykład udostępniają darmową usługę podstawienia pojazdu – chociażby na lotnisko. Często jest ona zależna od tego, na jak długo wypożyczamy auto.

Kaucja za wynajem samochodu

Kolejną opcją znacząco ograniczającą koszty jest brak kaucji. Choć nadal większość wypożyczalni samochodów pobiera kaucję od swoich klientów, która ma stanowić zabezpieczenie na poczet nieopłacenia usługi lub zniszczenia samochodu, to coraz więcej z nich decyduje się z tego zrezygnować, ponieważ każde zamrożenie środków finansowych klienta nie jest przez niego dobrze odbierane.

Klienci chcący skorzystać z wypożyczalni samochodowej dużą uwagę przywiązują także do łatwości zamawiania takiej usługi. Dlatego najlepsze firmy oferują maksymalnie uproszczony proces zamawiania pojazdu, który często zamyka się w czterech prostych krokach. Tak naprawdę całą sprawę można załatwić całkowicie online, co bardzo przyspiesza całe przedsięwzięcie i sprawia, że potrzebny samochód można sobie załatwić w ciągu kilku minut, bez względu na to, gdzie aktualnie przebywamy. Wystarczy tylko mieć przy sobie telefon z dostępem do Internetu.

Czym charakteryzują się nowoczesne wypożyczalnie samochodów

Dużą zaletą dobrych wypożyczalni samochodów jest także wsparcie działu obsługi klienta dostępnego 24 godziny na dobę. Dzięki temu kierowcy w każdym momencie mogą skontaktować się z wypożyczalnią i rozwiązać w ten sposób każdy problem. Ma to szczególne znaczenie np. w trakcie stłuczki czy wypadku.

Nowoczesne wypożyczalnie mają też specjalne oferty cenowe dla klientów, którzy chcą wypożyczyć samochód na dłuższy okres – np. jeden miesiąc. Warto skorzystać z takiej możliwości, jeśli zależy nam na możliwie największym ograniczeniu kosztów związanych z użytkowaniem auta.

Zapraszamy również do przeczytania naszego kolejnego artykułu pt. „Jak wygląda bezgotówkowy wynajem samochodów z OC sprawcy?”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE