Reklama

Jak w bezpieczny sposób odebrać paczkę od kuriera?

Opublikowano:
Autor:

Jak w bezpieczny sposób odebrać paczkę od kuriera? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

W dobie szalejącej pandemii koronawirusa odbiór przesyłek stał się dla wielu z nas codziennością. W trosce o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich przenieśliśmy nasze zakupy do sieci, tak by niepotrzebnie nie narażać się na spotkanie z innymi osobami. Przeszkodą, która może wydać się nie do pokonania stało się jednak odebranie zamówionego towaru i jak to zrobić, aby ograniczyć kontakt z innymi. Poniższy artykuł w kilku punktach przedstawi, jakie mamy możliwości.

1. Dostawa do domu kurierem – jak zadbać o bezpieczeństwo

2. Odbiór paczki w paczkomacie – czy jest bezpieczny?

Dostawa do domu kurierem – jak zadbać o bezpieczeństwo

Z pozoru proste czynności przynoszą nam największe trudności. Kto by się spodziewał, że w XXI wieku jednym z największych zmartwień ludzkości będzie bezpieczny odbiór paczki. Bardzo wiele osób nie rozumie jeszcze jak może się chronić. Przypomnijmy, podstawą jest noszenie maseczki, rękawiczek i częste mycie rąk, ale czy możemy zrobić coś więcej. Przewoźnicy dostępni na Furgonetka.pl umożliwili swoim klientom odbiór przesyłki od kuriera bez spotkania z nim. Wystarczy za pomocą wiadomości SMS, aplikacji lub strony www(w zależności od firmy kurierskiej) wyrazić zgodę na pozostawienie paczki przy ogrodzeniu, lub w innym wyznaczonym do tego punkcie bez potwierdzenia odbioru za pomocą podpisu. W ten sposób nie tylko zadbamy o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych, ale również komfort pracy kuriera. Bardzo często spotykamy się z sytuacją, gdzie ludzie zapominają o konieczności zachowania ostrożności. Taka forma odbioru przesyłki sprawia, że poziom bezpieczeństwa wzrasta do maksimum.

Odbiór paczki w paczkomacie – czy jest bezpieczny?

Duża część społeczeństwa jeszcze przed globalną pandemią przekonała się do paczkomatów. Odbiór paczki dzięki takim miejscom stał się szybki, wygodny i co najważniejsze pozwala zaplanować wszystkie czynności w czasie. W dobie panowania COVID-19 wiele osób zadaje sobie pytanie czy odbiór przesyłki w paczkomacie jest bezpieczny. Jedną z największych zalet tego rozwiązania jest wygoda i bezkontaktowa możliwość pobrania swojej paczki z jednej ze skrytek. Dzięki paczkomatom zapewniamy bezpieczeństwo sobie, swoim bliskim oraz osobom pracującym jako kurierzy. Warto w sposób szczególny zwrócić uwagę na możliwość otwarcia skrytki z przesyłką za pomocą aplikacji w telefonie. Ten krok pozwoli nam na zminimalizowanie ryzyka zakażenia poprzez brak kontaktu z klawiaturą urządzenia.

Nadawaj i odbieraj bezpiecznie przesyłki dzięki Furgonetka.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE