Reklama

Reklama

Jak wybrać dobrą lunetę obserwacyjną?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Jak wybrać dobrą lunetę obserwacyjną?  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Lunety obserwacyjne posiadają różne parametry. Wyróżnia się najczęściej trzy najbardziej popularne. Pierwsze dwa określane są myślnikiem o ukazują zakres zoomu, jaki dana luneta posiada. Jest to ważne przy wyborze lunety, ponieważ chodzi o to, by dostosować sprzęt do naszych potrzeb

Reklama

 

Ostrość oraz jego jasność jest znaczące na jakości samego szkła oraz jego powłoki. Dlatego najlepiej wbierać lunety o soczewce wielowarstwowej. Zapewnia to najlepszą jakość obrazu przetwarzanego przez soczewkę. Lunety obserwacyjne to urządzenia do różnych zastosowań. Dzięki takiej lunecie możemy podglądać sąsiada, ptaki w lesie lub przy większym zoomie księżyc. Księżyc wygląda pięknie w bezchmurną noc, choć niektórzy cenią sobie chmurki, ponieważ dodają klimatu całemu spoglądaniu w niebo. Taka sytuacja jest idealna na randkę ze swoją ukochaną. Balkon, winko i luneta obserwacyjna. Co jakiś czas możecie spoglądać przez szkiełko i podglądać srebrny księżyc na niebie. Możecie sprawdzić kratery widoczne przez wizjer. Wrażenia niezapomniane o polecamy każdemu romantykowi wypróbować tej metody. Lunety obserwacyjne posiadają powiększenie aż do 75x, kiedy to lornetki maksymalne przybliżenie mają na poziomie 15x. Takie przybliżenie w luniecie pozwala na szerokie pasmo zastosowań.

Luneta obserwacyjna do lasu

Choć księżyc wygląda dobrze przez lunety proponowane w naszej ofercie to ich główne zastosowanie to obserwacji dzikich zwierząt w swoim naturalnym środowisku przykładowo takim jak las. Bardzo dobrze obserwuje się ptaki. Obecnie najwyższe standardy wyznaczają lunety obserwacyjne Swarovski Optik. Jakość obrazu jest niesamowita, nawet przy najwyższym przybliżeniu. Obraz nie traci na jakości, zapewniając niezapominanie doznania dla osoby, która spogląda przez wizjer. Lunet charakteryzują się nie tylko swoim przybliżeniem ale również waga. Wszelacy ornitolodzy korzystają z lekkich modeli o właściwościach wodoodpornych o przeciwmgielnych. Trudne warunki nie są straszne tego typu sprzętom. Luneta nada się również na łódeczkę. I ty możesz zostać Kapitanem Jackiem Sparowem. Spróbuj już dziś i przejrzyj naszą ofertę lunet dostępnych na naszej stronie internetowej. Nie zwlekaj i zakładaj konto.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE