Reklama

Jak wybrać najlepszy i najtańszy abonament?

Opublikowano:
Autor:

Jak wybrać najlepszy i najtańszy abonament? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Przeglądasz oferty abonamentów, ale nie wiesz, na który się zdecydować? Nie możesz dokonać wyboru, ponieważ ilość firm telekomunikacyjnych i bogactwo ich ofert przyprawia Cię o ból głowy? Spokojnie – ten artykuł pozwoli Ci wybrać najlepszy i najtańszy abonament odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom.

Ceny abonamentów

Rozbieżność cen abonamentów dostępnych na polskim rynku telekomunikacyjnym jest stosunkowo duża. Najtańszy abonament posiada w swojej ofercie firma Virgin Mobile (jedynie 14zł), najdroższe oferty to propozycje telekomunikacyjnych gigantów, takich jak T Mobile (59,90zł!), Play (50zł) czy Orange (35zł). Wszystkie abonamenty zapewniają użytkownikom nielimitowane rozmowy. Ich oferty różnią się natomiast wielkością pakietów internetowych oraz ceną za „SMS'y do wszystkich” (sieci innych niż macierzysta). Jak zatem wybrać najlepszy abonament? Skorzystaj z doświadczeń innych użytkowników sieci telekomunikacyjnej i sprawdź ranking abonamentów, dostępny na stronie https://rankingsieci.pl/ranking-ofert-abonament/

Lider rankingów abonamentowych ze smartfonem

Najlepszy abonament to ten, który za niewielką cenę oferuje wiele możliwości. Ranking abonamentów wygrywa jedna oferta – zdecydowanym liderem zestawień, prowadzonych zarówno przez specjalistyczne instytucje, jak i zwykłych użytkowników, jest oferta Plush Abo 15GB. Za 25zł możesz korzystać z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci (również na numery stacjonarne) oraz nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów. Jeżeli lubisz surfować po internecie, będziesz zachwycony tą ofertą – Plush Abo to 15GB internetu, z którego możesz skorzystać na terenie Polski, 2GB do wykorzystania za granicą oraz dodatkowo 10GB dla serwisu YouTube. Abonament oferuje również smartfony, w cenach 80-100zł miesięcznie.

Lider rankingów abonamentowych bez telefonu

Ranking abonamentów bez smartfona w ofercie również wygrywa oferta Plush'a. Okazuje się, że najlepszy abonament to Plush Abo 10GB (25zł/m). Jego niewątpliwymi zaletami są darmowe social media oraz dodatkowe 10GB internetu dla serwisu YouTube. Także fakt, iż firma nagradza stałych klientów powiększeniem pakietu internetowego do 20GB/m sprawia, że oferta Plusha wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

Życzymy taniego i bezproblemowego korzystania z ofert abonamentowych, dostępnych na Polskim rynku!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE