Reklama

Jak zaskoczyć swojego partnera?

Opublikowano:
Autor:

Jak zaskoczyć swojego partnera? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Osoby, które są ze sobą od wielu lat po pewnym czasie przestają się wzajemnie zaskakiwać. To naturalne. Z biegiem czasu zaczynamy poznawać naszą drugą połówkę znacznie lepiej. Wiemy, jakie są jej oczekiwania. Potrafimy odszyfrować każdy gest i grymas. Wiemy, czego możemy spodziewać się po drugiej stronie. Tymczasem to właśnie element zaskoczenia sprawia, że każda nowa relacja wydaje się tak bardzo ekscytująca. Zastanawiasz się, czym po latach zaskoczyć swojego mężczyznę? Poniżej podsuwamy kilka sprawdzonych pomysłów.

O elemencie zaskoczenia w związku decyduje przede wszystkim spontaniczność. Trudno jednak mówić o spontaniczności w sytuacji, w której dwie osoby znają się od wielu lat. Okazuje się jednak, że nawet po tak długim czasie można się wzajemnie zaskakiwać. Żeby było to możliwe do związku należy wprowadzić element nieprzewidywalności.

Zaskocz swoją drugą połówkę w łóżku

Wskazując na obszary związku, do których w największym stopniu wkrada się rutyna większość osób bez wahania wskaże pożycie intymne. Właśnie dlatego zaskakiwanie warto rozpocząć od sypialni. Łóżkowa nuda bierze się z przewidywalności - większość par zwykle kocha się w tych samych pozycjach, w tych samych miejscach i (o zgrozo!) o ustalonej porze. Powiedz temu stop!

Chcesz zaskoczyć partnera w łóżku? Zamów gadżety erotyczne online! Akcesoria dostosowane do Waszych preferencji mogą znacząco urozmaicić pożycie intymne, zwłaszcza jeżeli dotąd takie zabawki nie gościły we wspólnej sypialni. Pamiętaj jednak, że mając na uwadze przyjemność i bezpieczeństwo, należy stawiać wyłącznie na produkty najwyższej jakości. Takie oferują wyłącznie renomowane sklepy, działające od wielu lat w kilku europejskich krajach, jak choćby EasyToys.

 Przypomnij mu, że jesteś interesującą osobą

 Zaryzykujemy twierdzenie (choć w tym przypadku owe ryzyko jest raczej minimalne), że po latach związku Twój facet doskonale zna wszystkie twoje zainteresowania. Pokaż mu, że jesteś 100-procentową kobietą, czyli istotą skrajnie nieprzewidywalną. Rozszerzenie repertuaru swoich aktywności będzie bardzo dobrym pomysłem.

Nie chodziłaś wcześniej na zajęcia w klubie fitness? Koniecznie wykup karnet. Od lat ubierasz się w tym samym stylu? Na pewno Cię to nudzi (jego też), więc to najwyższy czas, by spróbować czegoś nowego. Czeszesz włosy w ten sam sposób? Zmień fryzurę, a przekonasz się że Twój partner nie będzie mógł oderwać od Ciebie oczu.

 Pokaż mu, że tkwi w Tobie nutka szaleństwa

 Większość z nas na co dzień preferuje raczej bezpieczne aktywności. To zrozumiałe i nie ma w tym nic złego. Jeżeli jednak chcesz być zaskakująca dla swojego partnera wyjdź poza swoją strefę komfortu. Zaproponuj mu skok na bungee, a jeżeli nie brakuje Ci odwagi - skok ze spadochronem. Rozważ kurs sportowej jazdy samochodem lub wyprawę off-roadową. Taka odrobina szaleństwa sprawi, że Twój facet spojrzy na Ciebie z zupełnie innej perspektywy. Ekstremalne rozrywki to przecież ostatnia rzecz, jakiej może się on po Tobie spodziewać.

Tych kilka prostych rad może znacząco zmienić panujące między Wami stosunki. Nie trzeba wiele, by w związku na nowo zagościł tak bardzo pożądany element ekscytacji, a Wy poczuli się jak nastolatkowie. Warto zdecydować się na taki krok, bo przewidywalność i wynikająca z niej nuda to najwięksi wrogowie związku. Oczywiście, poczucie bezpieczeństwa jest podstawą każdej relacji, ale czym jest bezpieczeństwo bez przeciwwagi w postaci kontrolowanej nieprzewidywalności? Przecież gdyby nie gorycz nie znalibyśmy smaku słodyczy.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy