Reklama

Reklama

Konkurs fotograficzny „Misiowe czytanki”

Opublikowano: 30 listopada 2017 23:26
Autor:

Konkurs fotograficzny „Misiowe czytanki”  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Biblioteka Pedagogiczna w Kutnie wydłuża termin przysyłania zdjęć na konkurs „Misiowe czytanki”. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pełnoletnich mieszkających na terenie powiatu kutnowskiego., szczególnie do rodziców, by zachęcić do czytania dzieciom książek o misiach i spędzania wolnego czasu na zabawach z książką.

Reklama

Tematem konkursu jest zdjęcie przedstawiające osobę (lub grupę osób) czytającą książki o misiu. Na fotografii powinna być uwidoczniona książka, w sposób umożliwiający rozpoznanie, że jej bohaterem jest miś (Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Miś Paddingdon lub inny niedźwiadek). Zdjęcie w wersji elektronicznej należy przesłać na adres [email protected]. Uczestnik może nadesłać tylko jedną fotografię, której wielkość nie przekracza 10 MB.

W temacie maila należy wpisać „Misiowe czytanki”, a w treści podać imię, nazwisko i telefon kontaktowy autora zdjęć. Przed przesłaniem maila konieczne jest przeczytanie regulaminu konkursu dostępnego na stronie http://www.pbw.lodz.pl/Kutno-aktualnosci.htm.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Biblioteka

    Na zdjęcia czekamy do 3 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek.