Reklama

Konkurs fotograficzny - "Oznaki wiosny!"

Opublikowano:
Autor:

Konkurs fotograficzny - "Oznaki wiosny!" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Pomimo że aura w ostatnich dniach nie rozpieszcza, to liczymy na poprawę pogody. W końcu mamy wiosnę, chociaż za oknem dzisiaj tego nie widać... :) Mimo śnieżycy zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym - pod hasłem "Oznaki wiosny", organizowanym przez IMEDIA S.C. (wydawcę KCI) przy współpracy z kutnowską grupą fotograficzną FotoKutno. W konkursowych pracach należy zawrzeć elementy nawiązujące do tematu - wczesnej wiosny. Mile widziane są akcenty związane z Kutnem. Konkurs dotyczy tylko i wyłącznie zarejestrowanych użytkowników portalu KCI! Przesyłając zdjęcia należy podać login i adres e-mail jaki jest używany na portalu. Dane te będą sprawdzane!

Fotografie konkursowe należy przesyłać do 11 kwietnia 2013r na adres konkurs@kutno.net.pl

Nadesłane zdjęcia muszą posiadać krótszy bok o długości ponad 2000 punktów!. Format JPEG, maksymalny rozmiar pliku 4MB, przestrzeń barwna sRGB (standard).

Przed publikacją konkursowych fotografii będziemy ujednolicali je do jednego formatu w tej przestrzeni barwnej.

Nagrody:

I miejsce Tablet 7" z systemem Android,
II karta pamięci 16GB SDHC,
III komplet akumulatorków AAA (4 sztuki + ładowarka).

Wyboru zwycięskiej fotografii dokonają użytkownicy portalu KCI poprzez specjalne przygotowany system głosowań. W razie wątpliwości wszelkie spory rozwiązuje Jury powołane przez IMEDIA S.C.

Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie z którym trzeba się zapoznać przed wysłaniem do nas zdjęć. Szczegóły dotyczące konkursu będą dostępne na podstronie - www.fotoklub.kutno.net.pl w zakładce konkursy oraz w newsach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE