Reklama

Które internetowe zakłady bukmacherskie w Polsce są legalne?

Opublikowano:
Autor:

Które internetowe zakłady bukmacherskie w Polsce są legalne? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

W obecnym czasie mamy do czynienia z piętnastoma legalnymi firmami bukmacherskimi. W porównaniu do krajów Europy Zachodniej, nie jest to zbyt duża liczba i jest to spowodowane bardzo ostrymi przepisami regulującymi działanie podmiotów świadczących usługi hazardowe na terenie naszego kraju.

Polskie regulacje prawne są pod tym względem najbardziej surowe w Europie, a podatki są najwyższe. Oczywiście odbija się to na graczach, ponieważ od każdej postawionej kwoty pobierane jest aż dwanaście procent, co na pewno nie zachęca do obstawiania u legalnych buków.

Mimo to celujmy jednak w polskie zakłady bukmacherskie z licencją

Nie warto ryzykować. Restrykcyjne przepisy na ogół wiążą się z ostrymi karami, ale od początku...

W 2017 roku do ustawy hazardowej wprowadzono dwie zmiany. Pierwszą wcielono w życie w kwietniu, natomiast drugą w lipcu.

Od lipca wyłącznie bukmacherzy online posiadający licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych w Internecie oraz w punktach naziemnych (to dwa różne zezwolenia) są uznawani za legalnych. Zezwolenie wydaje Minister Finansów, a zdobycie go nie należy do najprostszych zadań. Bukmacher przymierzający się do działania w polskiej Sieci musi spełnić szereg wymagań, posiadając przy tym naprawdę dobrych prawników.

Od tamtego momentu witryny należące do podmiotów, które w świetle nowego prawa nie spełniały warunków koniecznych do tego, aby zostały uznane za legalne, zostały zablokowane. Utworzono rejestr domen zakazanych i odcięto polskim graczom dostęp do znajdujących się na nim stronach.

Po tym niewielu buków zdecydowało się na starania o licencję w Polsce. Woleli pozostać na rynkach zagranicznych, gdzie przepisy nie są tak restrykcyjne, jak w Polsce.

Legalni bukmacherzy online w Polsce, czyli kto zdecydował się pozostać na rynku

Kilkunastu buków działa na polskim rynku zarówno jeśli chodzi o naziemne, jak i internetowe zakłady internetowe i mają się całkiem nieźle. Zarówno legalni bukmacherzy działający w polskiej Sieci od wielu lat, jaki i podmioty, które dołączyły do tego grona całkiem niedawno, coraz częściej dodają do swoich ofert propozycje konkurujące z zagranicznymi bukami.

Oczywiście nie w każdym przypadku tak to wygląda. Trzeba jednak przyznać, że oferty, jakie przedstawiają nam legalni bukmacherzy internetowi w Polsce, stają się coraz korzystniejsze.

Jak wysokie kursy i jakie bonusy ma do zaoferowania legalny bukmacher Polska?

Jeśli uśrednimy wysokość kursów, jakie mają na swych stronach polscy bukmacherzy, okaże się, że są niższe niż te proponowane przez zakłady zagraniczne. Jednak niektórzy legalni bukmacherzy nadrabiają bonusami oraz ofertą dopasowaną do potrzeb polskiego klienta.

Musimy jednak wziąć pod uwagę fakt, że każdy legalny bukmacher będzie chciał wynagrodzić sobie wysoki bonus. Warunki, jakie trzeba będzie spełnić by go otrzymać, będą dosyć trudne. Bukmacher nie działa z pobudek dobrego serca, ale chęci zysku. Jeżeli organizuje promocję bukmacherską lub przyznaje jakikolwiek bonus, jego celem jest osiągniecie zysku.

Plusem natomiast z pewnością jest szeroka dostępność dyscyplin sportowych. Legalny bukmacher online zaproponuje swoim graczom nawet kilkadziesiąt dziedzin. Dzięki temu każdy ma szansę na znalezienie tego, co wzbudzi jego zainteresowanie. Oferta legalnych bukmacherów jest szersza niż nielegalnej konkurencji szczególnie w zakresie dyscyplin i sportów popularnych wśród polskich graczy, choćby takich jak skoki narciarski, siatkówka, KSW

Jeżeli chodzi o oferty sportowe, bukmacherzy w Polsce stoją bardzo wysoko. Wybór jest naprawdę ogromny. Znacznie gorzej jest w przypadku sportów wirtualnych i e-sportów, jednak pod tym względem sytuacja się zmienia.

Śledząc rankingi na bieżąco, zawsze będziemy wiedzieć, który polski bukmacher poszerzył swoją ofertę o dodatkowe elementy.

We wszystkim jednak należy zachować rozsądek

Oczywiście legalny bukmacher w Polsce to zawsze najlepszy wybór, jeśli chcemy obstawiać zakłady w Sieci. Nie działamy na szkodę państwa i pod tym względem jesteśmy całkowicie bezpieczni. Obstawianie ma być rozrywką, dlatego zdecydowanie odradzamy korzystanie z nielegalnych stron bukmacherskich. W ten sposób gracza naraża się na poważne konsekwencje prawno-skarbowe.

Pamiętajmy jednak, że nawet korzystając z tego, co oferują nam wyłącznie legalni bukmacherzy w Polsce, przede wszystkim należy grać z głową.

Obstawianie zakładów może być niezłą formą rozrywki, ale nie warto robić z tego sposobu na życie oraz na łatwy zarobek.

Nawet doświadczeni gracze, doskonale obeznani w danej dziedzinie sportu i potrafiący z dużym prawdopodobieństwem zweryfikować, jaki będzie ostateczny wynik rozgrywek, nie będą mieć dużych szans w starciu z bukmacherem, który osiąga zyski z marży bukmacherskiej oraz słabości ludzkiej natury.

Legalny bukmacher internetowy nie jest nastawiony na zbytnie rozdawnictwo pieniędzy i każda osoba, która ma zbyt dużo wygranych na swoim koncie, z czasem może zostać obłożona limitami. Nie ma sensu bawić się z bukami w to, kto jest lepszy. Wszystkie nasze działania są analizowane, nie bądźmy więc zbyt pewni siebie. Wąski procent graczy, którzy osiągają dobre wyniki w potyczce z bukmacherem na ogół wypracowywało swoją strategię latami. Szczególnie początkujący gracze w naszej ocenie powinni zacząć od wnoszenia niewielkich kwot i weryfikację swojego systemu oraz pomysłu na grę u bukmachera.

Należy pamiętać, iż nawet gra u legalnego bukmachera wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych oraz problemem uzależnienia. Gra dozwolona jest tylko dla osób pełnoletnich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE