Reklama

Reklama

Maszyny czyszczące do podłóg. Jaką markę wybrać?

Opublikowano: 2 września 2020 22:25
Autor: Źródło: Maszyny czyszczące - Wrocław, Maszyny do sprzątania Szorowarki24.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

lifestyle

Reklama

Maszyny czyszczące do podłóg to urządzenia, które ułatwiają dbanie o czystość, zwłaszcza dużych powierzchni. Z pewnością sprawdzą się w galeriach handlowych, halach produkcyjnych i hotelach, a także wszystkich obiektach wielkopowierzchniowych. Wybór odpowiedniej marki maszyny czyszczącej jest kluczowy, jeśli zależy nam na dokładnym czyszczeniu, łatwości obsługi i niezawodności urządzenia. Czym zatem się kierować przy wyborze i na co zwracać uwagę?

Maszyny czyszczące: co jest ważne?

Na rynku dostępnych jest wiele wariantów maszyn czyszczących do mycia podłóg, dlatego przed zakupem należy dokładnie przeanalizować, który z modeli będzie najlepszy. Jednym z ważniejszych kryteriów, jakim należy się kierować przy wyborze, jest przeznaczenie urządzenia. Podłoga w galerii handlowej czy hali produkcyjnej jest narażona na zupełnie inne zabrudzenia niż ta w ekskluzywnym hotelu, chociaż ich powierzchnia może być podobna. Dodatkowo, materiały użyte do wykończenia podłóg mogą w rożnym stopniu absorbować brud, np. usunięcie zabrudzeń z płytek szkliwionych jest łatwiejsze niż wyczyszczenie chropowatego gresu.

Maszyny czyszczące. Czy wielkość urządzenia ma znaczenie?

Decydując się na zakup maszyny czyszczącej do podłóg, warto również zwrócić uwagę na jej wielkość. Producenci oferują urządzenia, które posiadają kokpit i układ kierowniczy, jak również sterowane manualnie. Te pierwsze pozwalają szybko i praktycznie bez wysiłku czyścić duże powierzchnie, jednak nie sprawdzą się w strefach, w których jest dużo ludzi lub przedmiotów, ponieważ trudno nimi sterować. Ze względu na rozmiary nie da się nimi dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Maszyny czyszczące ręczne natomiast mają zdecydowanie mniejszą wagę i wymiary, są także zwrotne, co powoduje, że można nimi z łatwością wyczyścić każdą podłogę, nawet jeśli znajduje się na niej wiele przedmiotów.

Maszyny czyszczące - Wrocław, Maszyny do sprzątania Szorowarki24.pl

Jaką markę maszyn czyszczących wybrać?

Od tego, jaką markę maszyn czyszczących wybierzemy, zależy, czy będziemy mogli korzystać z niej bezawaryjnie i z łatwością usuwać brud z każdej powierzchni. Warto zatem zainwestować w maszyny z długoletnią gwarancją i odporne na zużywanie nawet podczas częstego użytkowania. Sprawdzonych modeli możesz szukać w sklepie Szorowarki24.pl, wśród nich dostępne są maszyny czyszczące Numatic.

Maszyny czyszczące Numatic- co je wyróżnia?

Producent Numatic posiada doświadczenie w produkcji urządzeń czyszczących, stawia na najwyższą jakość wykonania i wprowadza innowacyjne rozwiązania w konstrukcji swoich produktów. Maszyny czyszczące Numatic, podobnie jak maszyny innych producentów zmywają podłogę z użyciem wody i detergentów, jednocześnie osuszając powierzchnię, ale wyróżniają się na tle innych urządzeń niezawodnością i komfortem w użytkowaniu. Firma Numatic dba, aby oferowane przez nią produkty pozwalały na dokładne czyszczenie dużych powierzchni, sterowanie nimi było proste i nie wymagało zbędnego wysiłku od operatora, a także, aby sama jakość ich urządzeń pozwalała korzystać z nich bezawaryjnie przez długie lata.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Kwidzyńska 4, 51-416 Wrocław
lub na naszej stronie: Szorowarki24.pl

Źródło: Maszyny czyszczące - Wrocław, Maszyny do sprzątania Szorowarki24.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.