Reklama

Reklama

Niesamowite możliwości konwertera mp3 z YouTube

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Niesamowite możliwości konwertera mp3 z YouTube - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Jakież to popularne narzędzie! Korzysta z niego wiele osób i wbrew pozorom nie są to tylko młodziki spragnione swojego typu muzyki na telefonie. To również poważni biznesmeni, którzy potrzebują do swojego samochodu muzyki, ale i tacy, którzy słuchają namiętnie podcastów, które są umieszczane na YouTube. To również matki, hydraulicy czy lekarze. Nie ma znaczenia kto chce sobie przerzucić film z YT na format mp3 - musi wiedzieć kilka ważnych rzeczy. Dlatego zapraszamy do dalszej części artykułu. Ale szczerze mówiąc... Wcale nas nie dziwi to, jaką popularnością cieszy się przetwornik na mp3 z YT.

Reklama

Najważniejsza kwestia - legalność

Wiele osób twierdzi, że takie działania są zabronione. My się z tym nie zgadzamy. Dlaczego? Ponieważ, po pierwsze, ktoś ten film na YT zamieścił, tym samym pozwalając na to, że inni będą również go wykorzystywali do własnych celów. I to jest właśnie klucz - "własne cele". To oznacza, że pobraniu jakiegoś materiału nie wolno nam go rozpowszechniać, ani, co gorsza, sprzedawać. Jest to poważne pogwałcenie prawa autorskiego, które często jest bardzo surowo karane. Nawet jeśli ktoś usunie filmik, nie oznacza, że stracił swoje prawa autorskie względem tego projektu. Nigdy, ale to PRZENIGDY, niech nikomu nie przyjdzie przesyłanie tego dalej, a już na pewno nie należy brać za to jakichkolwiek pieniędzy.

Druga kwestia - jak to działa?

Może i wszyscy o tym słyszeli, ale na pewno znajdą się takie osoby, które nie do końca zdają sobie sprawę z tego, jak to działa. To tak naprawdę chwila moment i kwestia wypełnienia najważniejszych kroków punkt po punkcie:

  • szukamy odpowiedniej strony, która oferuje przetwarzanie na format mp3 filmów z YT
  • w specjalne miejsce wklejamy URL filmy na YT
  • klikamy przycisk odpowiedzialny za przetwarzanie
  • pobieramy plik w formacie mp3 na swój sprzęt
  • cieszymy się nim gdziekolwiek jesteśmy
To proste, prawda? I w zasadzie nie ma tu więcej roboty. Dzięki temu możemy już słuchać swojej ulubionej piosenki, naukowego opowiadania czy ciekawego, rozwijającego podcastu. I nie potrzebujemy do tego Internetu.

Gdzie znaleźć taki przetwornik?

W Internecie aż się od tego roi! Naprawdę! Wystarczy wpisać tylko jedną z fraz, których tutaj używaliśmy względem tego działania. Wtedy pokazuje się nam kilkadziesiąt stron, a co za tym idzie - przynajmniej kilka tysięcy wyników. Jakże męczące byłoby wchodzenie w każdy i sprawdzanie, czy wszystko działa. Darmowe pobieranie z yt jest coraz bardziej popularne a wykorzystywanie utworów na własny użytej w pełni legalne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy