Reklama

Nowość! Kredyt samochodowy z niską ratą!

Opublikowano:
Autor:

Nowość! Kredyt samochodowy z niską ratą! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Dotychczas kredyt na nowe auto wiązał się z koniecznością spłacania dość wysokich rat bądź z długim okresem spłat. Dziś dostępny jest już kredyt samochodowy z niską ratą, który bardziej przypomina rozwiązanie na wzór wynajmu długoterminowego pojazdu. Sprawdź szczegóły!

Kredyt samochodowy klasyczny vs. nowoczesny

Klasyczny kredyt zobowiązuje cię do spłaty całkowitej wartości auta. Natomiast w kredycie samochodowym z niską ratą spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości pojazdu w czasie trwania umowy. Zabieg ten pozwala na zredukowanie wysokości raty, co sprawia, że jest ona o wiele atrakcyjniejsza i nie nadwyręża tak bardzo budżetu. Taki nowoczesny kredyt samochodowy jest korzystniejszy i warto go wziąć pod uwagę przy wyborze finansowania nowego auta.

Kredyt EasyDrive na nowy samochód

Kredyt EasyDrive od Volkswagen Financial Services to przykład kredytu z niską ratą. Można nim sfinansować wszystkie modele marki Volkswagen, w tym m.in. jedną z niedawnych premier marki, Volkswagena T-Roc. Wersja podstawowa tego auta kosztuje 78 390 zł.

Na Kredyt EasyDrive auto to możesz mieć już od 579 zł miesięcznie. To wysokość raty przy następujących parametrach kredytu:

  • okres kredytowania: 48 miesięcy (4 lata),
  • wkład własny: 30 proc.,
  • roczny limit przebiegu: 20 tys. km.
Każde z powyższych kryteriów możesz dość swobodnie zmieniać, aby znaleźć optymalną wysokość miesięcznej raty. Na przykład po całkowitym wyeliminowaniu wkładu własnego, jej wysokość wyniesie 1152 zł.

Co zrobić po spłaceniu Kredytu EasyDrive?

Po spłaceniu sumy, o jaką zmalała wartość samochodu w czasie, gdy korzystałeś z Kredytu EasyDrive, musisz pamiętać o uregulowaniu pozostałej kwoty, której nie objęła umowa kredytowa do spłacania w ratach. Możesz to zrobić wybierając jedną z 3 opcji, a mianowicie:

  • możesz spłacić jednorazowo pozostałą kwotę,
  • posiłkując się innym kredytem, możesz spłacić brakującą kwotę w miesięcznych ratach,
  • jeśli myślisz o wymianie pojazdu, możesz oddać auto w rozliczeniu i wziąć kolejny, nowy samochód na kredyt z niską ratą.
To ostatnie rozwiązanie, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy technika nieustająco idzie naprzód i na rynek wchodzą coraz nowocześniejsze, bezpieczniejsze i bardziej oszczędne auta, jest atrakcyjne i warte rozważenia. Dzięki niemu możesz stale korzystać z nowoczesnego samochodu na gwarancji i co kilka lat zmieniać go na nowszy model.

Zaletą tego rozwiązania jest również fakt, że zapłacisz jednocześnie niewielkie miesięczne raty. Do tego nie zaprzątasz już sobie głowy zbyciem auta, którym już nie chcesz jeździć – masz możliwość oddania pojazdu w rozliczeniu – gwarantuje ci to instytucja finansowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE