Reklama

Numer na dom LED – dlaczego jest lepszym wyborem niż klasyczna tabliczka adresowa?

Opublikowano: śr, 25 maj 2022 15:31
Autor:

Numer na dom LED – dlaczego jest lepszym wyborem niż klasyczna tabliczka adresowa? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Na domu można umieścić tabliczkę adresową lub numer domu – wybór należy do klientów. Numer na dom LED jest dobrym oznaczeniem. Dzięki niemu o każdej porze dnia doskonale widać numer i można łatwo trafić do takiego mieszkania, nie błądząc, nie szukając niczego i dobrze się czując.

Solidna tabliczka jest bardzo dobra

Technologia LED sprawdza się znakomicie. Jest ona odporna na złe warunki atmosferyczne. Wysokiej jakości tabliczka jest mocna, dobra i bardzo solidna, nie można jej uszkodzić mechanicznie. Podświetlenie LED jest wyraźne i bardzo dobrze spełnia swoją rolę akcentując widoczność numeru na dom LED. Płacąc dodatkowe pieniądze można dostać czujnik zmierzchowy. Jest to automatyczne podświetlanie, które podniesie walory użytkowe takiej tablicy.

Gdzie kupić podświetlany numer na dom LED?

Porządna tabliczka LED jest oferowana przez firmę solidną, dbającą o jakość oraz wprowadzającą nowinki. Firma CUCUDO to dobra marka i ma znaczenie. Bez numeru na dom LED mieszkać się nie da.

Solidna jakość tabliczek jest ważna

Dobra tabliczka jest mocna, duża, solidna i naprawdę niekonwencjonalna – numer na dom LED widać z dużej odległości. Każdy dom musi być oznaczony. Jeśli nie ma na nim tabliczki z adresem to wówczas właściciel domu płaci karę wynoszącą do 250 złotych. Jeśli nadal nie umieści tabliczki na posesji to wówczas kolejny raz uiści taką karę. Płacenie takiej kary można wielokrotnie powtarzać.

Dobra tabliczka adresowa to jest to

Solidna tabliczka sprawdza się jako rzecz codziennego użytku. Tabliczkę zamawia się online w sklepie cucudo.pl lub innym. Otrzymuje się ją po 3-5 dnia. Montaż urządzenia jest łatwy, bardzo intuicyjny i każda osoba jest w stanie zainstalować sobie takie urządzenie szybko i bez płacenia specjalistom. Do tabliczki dołączone są śrubki i kołki, za pomocą których można produkt przytwierdzić do każdego domu, dbając o to, aby nie oddzielił się od muru i dobrze pełnił swoją rolę. Numer LED widać z daleka, dzięki czemu do domu dojadą strażacy, policja czy karetka pogotowia. Goście także błądzić nie będą. Numer na dom LED jest koniecznością, a nie żadnym luksusem. Oznaczenie domu jest obowiązkowe.

Numer na dom LED jako pomysł na prezent? Dlaczego nie!

Numer na dom LED może być prezentem dla znajomych, którzy właśnie budują swój dom. Podarowanie takiej tabliczki na pewno zostanie przyjęte z aplauzem oraz zadowoleniem.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE