Reklama

Od czego zacząć projektowanie materaca?

Opublikowano:
Autor:

Od czego zacząć projektowanie materaca? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle

Coraz więcej firm oferuje nowatorskie techniki produkcji i konstrukcji materaców, wprowadzając do nich nie tylko nowe rozwiązania inżynieryjne, ale również materiałowe. A to sprawia, że przeciętny materac 120x180 cm może różnić się u tego samego producenta ceną nawet dwu- i trzykrotnie, jeśli porównywane modele mocno różnią się zastosowanymi surowcami czy technologią produkcji. Ta różnorodność i zaawansowanie w produkcji materaców może jednak niejednemu klientowi sprawić pewne trudności, albowiem potrzeba nieco czasu i uwagi albo sprawnego doradcy, aby zrozumieć różnice pomiędzy materacami 120x180 cm kieszeniowymi lub kieszeniowymi Multipocket.

Wyzwania związane z personalizacją materaca 120x180 cm

Oczywiście warto korzystać z fachowych portali, blogów jak poniższy i poradników, w których staramy się wyjaśnić wszystkie niuanse w konstrukcji i budowie materaców – przekazywana przez nas wiedza może przydać się bowiem nie tylko przy projektowaniu własnego spersonalizowanego materaca 120x180 cm, ale również podczas zwykłej rozmowy handlowej ze sprzedawcą lub wizyty w sklepie sieciowym dla rozpoznania rynku. Podobne wyzwania stoją jednak chociażby przed klientami kupującymi nowe samochody czy telefony komórkowe – każdy model posiada własne specyfikacje, które wyróżniają go na tle konkurencyjnych modeli i za każdy razem przed podjęciem ostatecznej decyzji konsument powinien dokładnie porównać ze sobą poszczególne materace 120x180 cm i zapoznać się z wyjaśnieniami terminów, nazw technologicznych czy funkcjami poszczególnych materiałów.

Wiedza projektowa dostępna dla każdego klienta

Tylko przy pełnej wiedzy, decyzja o samodzielnym zaprojektowaniu własnego materaca może zaowocować sukcesem, dlatego u coraz większej grupy producentów umożliwiających samodzielne tworzenie materaca, jak chociażby w firmie Godre, istnieje możliwość bardzo dokładnego zapoznania się z opisami technologii i materiałów. Porównanie i zestawienie ze sobą podstawowych informacji i przekrojów dla materaca bonellowego, sprężynowego oraz kieszeniowego, pozwala bardzo szybko nabrać użytkownikom narzędzia projektowego odnaleźć się w poszczególnych kategoriach produktów i rozwiązaniach powiązanych. Dodatkowo, u każdego producenta pokroju Godre.pl, liczyć można na fachową pomoc i doradztwo doświadczonych konsultantów firmy.

Unikalna konstrukcja materaców kieszeniowych

Nowoczesne materace sprężynowe bardzo różnią się od tych klasycznych. Jaka jest ich konstrukcja?

- materac wyposażony jest w bardzo duże ilości sprężyn w różnych rozmiarach,

- każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszeni, dzięki czemu działa niezależnie od pozostałych,

- tylko kieszenie materaca są ze sobą połączone.

Taki materac kieszeniowy, oferowany na przykład przez Godre zapewnia idealne podparcie punktowe dla kręgosłupa. Jeśli jego twardość zostanie dopasowana do wagi ciała, wówczas materac nie wywołuje żadnych ucisków, a jedynie zapewnia optymalny komfort. Unikalna konstrukcja jest nie tylko bardzo praktyczna, ale też zapewnia materacowi trwałość i dużą żywotność.

Sprawdź ofertę sklepu Godre na https://godre.pl/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE