Reklama

Piknik firmowy czyli pomysł na wzorową integrację!

Opublikowano:
Autor:

Piknik firmowy czyli pomysł na wzorową integrację! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Już niebawem świat będzie gotowy na powrót do normalności, a w wielu miejscach na globie, ludzie cieszą się otwartymi imprezami i wydarzeniami podobnie jak przed pandemią. Naturalnie czeka to również nas, a co za tym idzie, do świata żywych powrócą imprezy plenerowe, między innymi eventy firmowe organizowane w ramach integracji pracowników. Już od kilku lat jednym z najpopularniejszych pomysłów na to wydarzenie jest organizacja pikników firmowych. Co więcej, już dawno takie „pracownicze święto” przestało ograniczać się do jedzenia na świeżym powietrzu. Pikniki przybrały najróżniejsze formy, a najciekawsze z nich prezentujemy tutaj.

Piknik jak za komuny!

Obywatelu! Firma twoja znalazła się nad przepaścią! Brakuje integracji, a dobra integracja dobrem narodu! Klimatyczne pikniki firmowe od lat robią furorę wśród personelu i są niezwykle pożądanym eventem. Bardzo wziętym tematem przewodnim jest PRL, którego choć większość już (na szczęście) nie pamięta, to przytoczyć można najzabawniejsze i najbardziej absurdalne elementy systemu słusznie minionego. Wszędzie porozwieszane będą informacje o zakazie używania saturatorów czy „program partii programem narodu”, obowiązywać będą stroje z poprzedniej epoki i muzyka, która dzięki uprzejmości partii mogła być odtwarzana w rozgłośniach radiowych.

Impreza BHP!

Szkolenia BHP powodują raczej odruch ziewania niż zainteresowania, jednak piknik z higieną pracy w tle może być naprawdę fascynujący. W trakcie wydarzenia będziemy mogli skorzystać na przykład z symulatora dachowania samochodu,  symulatora zderzeń a także wziąć udział w warsztatach z ratownictwa medycznego. Nauczymy się udzielać pierwszej pomocy czy korzystać z refleksomierza. Oprócz tego, przygotowanych zostanie dużo pobocznych atrakcji jak impreza taneczna czy popularne gry jak Twister.

October Fest!

Skoczna muzyka, piwo i piękne kobiety w tradycyjnych bawarskich strojach raczące nas złocistym trunkiem. Impreza z muzyką bawarską i konkursami właściwymi dla tego rodzaju zabawy to idealny pomysł na integrację pracowników. Oprócz pysznego piwa i potrwa z grilla, przygotowanych zostanie wiele atrakcji a całość poprowadzi jeden ze znanych konferansjerów. Uczestnicy niezwykle chwalą sobie tego rodzaju przedsięwzięcia, ponieważ jest to okazja do rozmów, śmiechu i spędzenia czasu w dużej lub bardzo dużej grupie osób, co niedługo stanie się towarem niezwykle pożądanym.

Oczywiście to nie wszystkie możiwości. Sprawna agencja eventowa, jak np. Argentum Event, ma w zanadrzu o wiele więcej propozcji! Sprawdź je wszystkie i wybierz tą najodpowiedniejszą dla Twojej firmy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE