Reklama

Planowanie Produkcji - tylko z odpowiednim narzędziem!

Opublikowano:
Autor:

Planowanie Produkcji - tylko z odpowiednim narzędziem! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Nawet w małych firmach planowanie produkcji odgrywa kluczową rolę. To dzięki niemu możliwe jest uniknięcie wszelkich błędów, nie ma także możliwości pomyłki w obliczeniach. Wszystko to sprowadza się oczywiście do jednego, a więc gwarancji bezproblemowej produkcji przez długi czas. To z kolei wiąże się z pewnymi środkami, zyskami i przychodami, a także niską pulą strat związaną właśnie z produkcją. No dobrze, ale jak sprawić, aby planowanie produkcji było efektywne i bezbłędne? Warto postawić na program do tego przystosowany!

1. Funkcje programu do planowania produkcji

2. Jakie branże może obsługiwać program?

Chcesz, aby produkcja była efektywna, bezbłędna, idealnie zaplanowana i wypełniona? W takim razie potrzebujesz do tego odpowiedniego programu, praca ludzkich rąk i głów bowiem nie wystarczy, nawet jeśli mowa o niewielkich przedsiębiorstwach. Jaki to będzie program? Doskonałym rozwiązaniem jest Prodio! Przekonaj się o tym!

Funkcje programu do planowania produkcji

Z dowolnego miejsca na ziemi możesz kierować produkcją, czy to naprawdę brzmi realnie? Na pewno takie jest, wszystko z programem Prodio, o którym piszemy. Dowiesz się tego tutaj: https://getprodio.com/pl/planowanie-produkcji/. No dobrze, ale przejdźmy do konkretów, czyli funkcji programu do planowania produkcji. Będzie to między innymi możliwość rejestracji produkcji przez pracowników, abyś Ty widział wszystko to, co dzieje się na bieżąco. To jednak nie koniec, na tym etapie możesz wprowadzać wszelkie zmiany i uwagi. Co więcej? Rozliczanie i analiza pracy produkcji, aby zwiększyć wydajność pracowników, czy zmniejszyć łączny czas wytwarzania danych produktów. Z Prodio zaplanujesz także produkcję do przodu przygotowując listę zamówień. Zarejestrujesz także czas pracy pracowników. Dzięki temu skończą się problemy ze spóźnieniami. W Prodio będziesz prowadził bazę produktów, by wiedza została w Twojej firmie. Jak widzisz, możliwości jest wiele!

Jakie branże może obsługiwać program?

Jest ich naprawdę sporo, między innymi drukarnie i branża reklamowa, elastomery, kamieniarstwo, narzędziownie, czy firmy zajmujące się obróbką skrawaniem. Warto do tego zaliczyć produkcję maszyn, ale także opakowania kartonowe. Jeśli prowadzisz firmę tworzącą opakowania, sprawdź ten link: https://getprodio.com/pl/opakowania-kartonowe/. Do tego wszystkiego warto dodać zakłady stolarskie i wtryskarnie. Jak sam widzisz, jest tego naprawdę sporo, nic jednak dziwnego!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE