Reklama

Potęga podświadomości Joseph Murphy - czy ta pozycja może wpłynąć na Twoje życie?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Potęga podświadomości Joseph Murphy - czy ta pozycja może wpłynąć na Twoje życie? - Zdjęcie główne

Potęga podświadomości Joseph Murphy - czy ta pozycja może wpłynąć na Twoje życie?

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Mimo coraz większej świadomości pewnych zjawisk nadal sfera naszej psychiki pozostaje w dużej mierze tajemnicza. Badacze ciągle poszukują skutecznych sposobów na to, jak okiełznać to, co dzieje się w naszych głowach i wykorzystać drzemiący tam potencjał. Poprawa jakości życia, śmiałe dążenie do celu i umiejętność pokonywania pojawiających się trudności, to nasz olbrzymi kapitał. Na rynku wydawniczym kilka lat temu pojawiła się książka, która dokonała prawdziwej rewolucji. Joseph Murphy i jego "Potęga podświadomości" stała się dla wielu osób swojego rodzaju podręcznikiem. Książka pomogła milionom ludzi w zmianie ich życia dzięki zmianie sposobu myślenia.

Czy dzięki zmianie sposobu myślenia można zmienić swoje życie?

Potęga podświadomości po raz pierwszy ukazała się w 1963 roku. To, że książka doczekała się tak wielu wznowień i kontynuacji pokazuje, że nie jest tylko sezonową rewelacją, a wpłynęła realnie na życie wielu osób. Ten niezwykły poradnik pomoże osobom, które szukają odpowiedzi na pytanie jak poprawić jakość swojego życia. Książka jest dostępna w księgarniach zarówno w tradycyjnej papierowej formie, a także jako ebook "Potęga podświadomości" lub audiobook. 

Jej idea opiera się na sprawdzonej zasadzie, że nie tylko obiektywne okoliczności mają wpływ na nasze życie i wybory, ale także to, w jaki sposób o tych kwestiach myślimy. Harmonijne relacje międzyludzkie dostępne są dla każdego, tak samo jak wewnętrzny spokój. Czasami przeszkadzają nawet pewne psychiczne bariery, które blokują działanie i zatruwają głowę negatywnymi myślami. Rewolucyjne techniki Josepha Murphy'ego polegają na tym, że uruchamia on w czytelniku drzemiące od dawna pokłady, które przesuwa na nowe tory. Daje do ręki gotowe narzędzie, które można z powodzeniem wykorzystywać w różnych sytuacjach. Tym samym po przeczytaniu książki jesteśmy wyposażeni w wiedzę, którą możemy wykorzystywać każdego dnia. 

Opanuj proste techniki przedstawione w książce 

Jakie istotne tematy porusza ta pozycja? Autor rozbiera ludzką podświadomość na czynniki pierwsze. Pokazuje jak ona działa i w jaki sposób można wykorzystać jej potencjał. Nie jest to jednak teoretyczny wykład, który zawiera tylko definicje oraz wyniki badań. Joseph Murphy stara się być blisko człowieka i jego problemów. Przez to książka trafia do tak szerokiego grona osób. Autor był prekursorem wykorzystania technik afirmacji, które aktualnie tak często wykorzystywane są przez różnego rodzaju osoby zajmujące się rozwojem osobistym i psychologiczną pomocą. Książka nie obiecuje, że usuniesz podświadome przeszkody, które stoją na drodze do Twojego osobistego szczęścia i spełnienia, ale uświadamia jak dzięki potędze podświadomości poprawić swoją jakość życia. Autor w pozycji przekaże praktyczne wskazówki jak osiągnąć ten upragniony stan. 

Czy po przeczytaniu książki usuniesz podświadome przeszkody? 

Żadna pozycja, kurs, czy spotkanie z mentorem nie ma takiej siły jak praca własna. To tylko narzędzia, po które możemy sięgać w różnych sytuacjach. Jednak wiedza to potęga, a ta dotykająca podświadomości jest potężnym orężem. Wyposażeni w nie możemy wpływać na nasze życie, świadomie je kreować i dążyć do tego, aby jak najlepiej wykorzystać każdy dzień. Wspominania pozycja może stać się właśnie takim indywidualnym kapitałem. 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE