Reklama

Przeszczep włosów w Turcji - dlaczego warto?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Przeszczep włosów w Turcji - dlaczego warto? - Zdjęcie główne

Przeszczep włosów w Turcji - dlaczego warto?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Problem szybkiego łysienia dotyka coraz większą część społeczeństwa. Jego przyczynami mogą być: choroby, stres, niedobór witamin, nieprawidłowe dbanie o strukturę włosów oraz podłoże genetyczne. Trwała utrata włosów najczęściej spowodowana jest łysieniem androgenowym i w takich przypadkach przeszczep włosów okazuje się najlepszym rozwiązaniem. Stale rozwijająca się medycyna oraz chirurgia pozwoliły na to, by taki zabieg był w zasięgu coraz większej części społeczeństwa.

Łysienie androgenowe - przyczyny

Łysienie androgenowe związane jest z wrażliwością mieszków włosów na androgeny. Częściej dotyka mężczyzn, ponieważ głównym czynnikiem powodującym łysienie androgenowe jest testosteron. Zwykle występuje w postaci ubytków linii włosów na skroniach (zakola) i łysiny na wierzchołku.

Przeszczep włosów - dlaczego Turcja?

Przeszczep włosów jest operacją mikrochirurgiczną. Zwykle trwa kilka godzin, podczas których po kolei realizowane są kolejne, wcześniej ustalone etapy zabiegu. Jest to skuteczna metoda na odzyskanie włosów. Nie pozostawia blizn, daje bardzo naturalny efekt, a ból podczas zabiegu jest nieodczuwalny. Na stronie https://flymedica.pl/ - przedstawiciela, zajmującego się obsługą pacjentów z Polski, znaleźć można informacje o przeszczepie włosów w Turcji. Właśnie w Stambule zabieg ten wykonuje się na najwyższym poziomie. Klinika Dr. Serkan Aygin Clinic jest zaś najbardziej prestiżową kliniką w Turcji, oferującą zabieg transplantacji włosów.

Przeszczep włosów w Turcji - metody

W klinice Dr. Serkana Aygina stosuje się dwie metody przeszczepu włosów. Pierwsza z nich to metoda FUE. Polega ona na pobraniu i przeszczepieniu graftów, czyli poszczególnych jednostek włosowych zawierających od 1 do 4 mieszków włosowych. Dzięki stosowaniu ostrzy szafirowych lekarz uzyskuje bardziej precyzyjne nacięcia. Szfirowe FUE jest obecnie najabardziej nowoczesną i najmniej inwazyjną metodą przeszczepu włosów i klinika Dr. Serkana jest jedyną, która ją stosuje. Przekłada się to na jakość efektu końcowego zabiegu. Drugą metodą jest metoda DHI. Opiera się ona na pobieraniu i przeszczepianiu graftów wykonywanych jednocześnie i jest głównie wykorzystywana do zagęszczania włosów.

Metoda dobierana jest indywidualnie do każdego pacjenta, a więcej o ich specyfice można przeczytać na stronie tutaj

Ile kosztuje przeszczep włosów?

Cena przeszczepu włosów, który oferuje Flymedica uzależniona jest od kilku czynników. Są to: obszar zabiegu, metoda zabiegu oraz opcje hotelu w Turcji. Klient do wyboru ma dwa pakiety standard oraz premium, które obejmują wszelkie sprawy związane z zabiegiem.

Kwalifikacji do zabiegu dokonuje osobiście Dr. Serkan Aygin - oceniając przesłane przez pacjenta zdjęcia. Na tej podstawie FlyMedica szczegółowo wycenia pakiet. Warto zauważyć, że koszt przeszczepu włosów w Turcji jest znacznie niższy niż w Polsce.

Łysienie może być bardzo poważnym problemem, który znacznie wpływa na złe samopoczucie oraz niską samoocenę. Warto więc skorzystać z zabiegu przeszczepu włosów, by odzyskać pewność siebie. Najważniejsze jest, jednak by zabieg wykonany był w miejscu spełniającym najwyższe światowe standardy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE