Reklama

Reklama

Sadzimy róże małe i duże

Opublikowano: 20 października 2017 11:17
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej organizuje akcję sadzenia krzewów róż. Przedsięwzięta została ona w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Sadzimy róże małe i duże” dofinansowanego ze środków Prezydenta Miasta Kutno.

Reklama

Informacje i zasady dotyczące akcji.

1. Akcja jest adresowana do Kutnian zamieszkałych w blokach, osób indywidualnych lub zespołów mieszkańców np. grup mieszkańców, chcących zadbać o wygląd terenów zieleni w mieście, celem dokonania nasadzeń w ogródkach przyblokowych.
2. Nasadzenia krzewów róż powinny być wykonane w wyeksponowanych miejscach publicznych, tzn. dobrze widocznych dla użytkowników ulic, terenów osiedlowych itp.
3. O lokalizacji nasadzeń przyblokowych decyduje uczestnik projektu pobierający sadzonki od organizatora.
4. Sadzonki krzewów róż przekazuje bezpłatnie organizator projektu, a uczestnik projektu zobowiązuje się osobiście pielęgnować krzewy róż.
5. Narzędzia do wykonania nasadzeń zabezpiecza uczestnik projektu we własnym zakresie.
6. Liczba sadzonek róż przekazywanych uczestnikowi projektu jest ograniczona (jedna osoba może otrzymać maksymalnie 10 sztuk).
7. Organizator zastrzega sobie prawo do sprawdzenia dokonanych nasadzeń i monitorowania ich pielęgnacji przez uczestnika projektu.
8. Uczestnik projektu poprzez pobranie sadzonek róż zobowiązuje się do wskazania miejsca nasadzenia oraz podania własnych danych osobowych (imię nazwisko, adres i telefon), które będą przetwarzane przez organizatora do celów prowadzonego projektu oraz zobowiązuje się do udziału w 2018 roku w ewentualnym konkursie na najlepiej utrzymany mini ogródek różany oraz do wykorzystania jego danych osobowych i wizerunku w ramach promocji i dokumentacji projektu.
9. Uczestnik projektu przyśle fotografię posadzonych krzewów róż na adres email: [email protected]

Uwaga!

Nasadzenia krzewów róż nie mogą kolidować z uzbrojeniem terenu i powinny uwzględniać ewentualne planowane w danym miejscu inwestycje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)