Reklama

Stojaki do dezynfekcji rąk a design

Opublikowano:
Autor:

Stojaki do dezynfekcji rąk a design - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Lubimy przebywać w ładnych, estetycznych miejscach. Do domu wybieramy modne płytki, designerskie meble, śledzimy nowinki modowe, kupujemy gadżety na topie. Design wkroczył już chyba w każdą dziedzinę naszego życia. Są jednak obszary, które z pozoru niedesignerskie również zaczynają w stronę designu ewoluować. Takim przykładem jest dezynfekcja, a więc temat zupełnie nowy. Można dezynfekować prowizorycznie i z klasą. To kwestia wyboru. Dowodem na to są stojaki do dezynfekcji rąk marki Czystojak.

Sklepy, salony i punkty usługowe projektują swoje wnętrza tak, by klient czuł się w nich wyjątkowo i komfortowo. Wszystko jest zaplanowane w najmniejszych szczegółach – półki, ich rozstawienie, droga jaką klient pokonuje, a nawet zapach. I to cudowne wrażenie może popsuć jeden szczegół, który już do wejścia wita klientów – urządzenie do dezynfekcji. W większości miejsc publicznych, w których dezynfekcja jest wymagana, spotykamy dotykowe urządzenia z pompką, które nijak nie pasują do designu wnętrza i powodują pewien dysonans. Designerskie stojaki do dezynfekcji rąk - a takich nie brakuje - można więc kreatywnie i designersko dbać o bezpieczeństwo. Wystarczy chcieć.

DESIGN POTRZEBY OD ZARAZ – kreatywne i bezdotykowe stojaki do dezynfekcji rąk 

Temat dezynfekcji jest faktycznie zupełnie nowym zagadnieniem. Potrzeba dezynfekcji pojawiła się w naszym życiu nagle, 8 miesięcy temu. Trzeba było szybko zapewnić bezpieczeństwo wielu osobom, stąd często nietrafione zakupy urządzeń prowizorycznych. Dopiero od pewnego czasu zaczynamy obserwować rozkwit branży dezynfekcyjnej, która dba, by urządzenia były nie tylko funkcjonalne, ale i designerskie. Bo skoro wnętrze sklepów, salonów, punktów usługowych jest przemyślanie i zaplanowane w każdym calu, dlaczego decydować się na nie-designerskie rozwiązania? Często z oszczędności, ale tylko pozornej. 

- Dezynfekcja weszła w nasze życie nagle i spowodowała wytworzenie pilnej potrzeby na urządzenia, które będą funkcjonalne. Każdy myślał, że to tylko na chwilę. Stąd wysyp nieestetycznych i nie zawsze funkcjonalnych urządzeń do dezynfekcji – podkreśla Ola Włodarczyk, marketing manager w firmie CZYSTOJAK.pl.  – Gdy było pewne, że dezynfekcja pozostanie z nami na dłużej, nagle okazało się, że można zapewnić bezpieczeństwo w sposób po prostu ładny. Taki, który będzie pasował do desigerskiego wnętrza biurowców, sklepów i salonów. – dodaje.  

Wiele firm dopiero od niedawna zastanawia się, jaki design można zaproponować klientom, by urządzenia do dezynfekcji zachęcały, a nie odpychały, by nie były jedynie smutnym obowiązkiem 2020 roku, a pełniły rolę wyposażenia kompatybilnego z wnętrzem. Już coraz rzadziej, chociaż niestety nadal, spotykamy na swojej drodze dezynfekatory popsute, źle wykonane, niedziałające i nie pryskające, a lejące płynem i wydające przy tym zatrważające dźwięki, albo wizualnie pozostawiające wiele do życzenuia. Gdy wybieramy stojaki do dezynfekcji rąk https://czystojak.pl/, warto zdecydować się na rozwiązanie nie tylko desingerskie, ale takie, które skupia w sobie kilka funkcji – na przykład umożliwia równoczesne zbadanie temperatury ciała i dezynfekcję. Dzięki temu można w dużej mierze odciążyć ochronę, czy specjalnie oddelegowane osoby, które zajmują się pomiarem temperatury osób wchodzących do pomieszczenia.  

CZYSTOJAK.pl od początku pandemii kładł nacisk na to, by stojaki do dezynfekcji rąk mogły się wpasować w designerską przestrzeń – mówi Katarzyna Przyjazna, designer CZYSTOJAK.pl - Zapewnia to nie tylko nietypowy kształt i wykonanie z najwyższej jakości materiałów, ale przede wszystkim pełna personalizacja urządzenia, które jeszcze bardziej dopasowuje je do przestrzeni, w której się znajduje. Dodatkowo posiadamy modele podświetlane, które posiadają specjalne miejsce na komunikację marketingową – logo, czy napis. Te wszystkie detale czynią ze zwykłego dezynfekatora designerski gadżet na miarę XXI wieku – dodaje. 

Stojaki do dezynfekcji rąk też mogą dobrze wyglądać i zapewniać bezpieczeństwo

Dbanie o wygląd design i aranżację otoczenia warto zastanowić się, czy wszystkie elementy do siebie pasują – również stojaki do dezynfekcji rąk. Rok 2020 to czas, który zapewnia nam pełną dostępność do tych urządzeń na rynku. Z uwagi na to, że wybór jest duży warto postawić na urządzenie, które będzie profesjonalnym elementem wyposażenia, a nie jedynie wypełnieniem smutnego obowiązku pandemii koronawirusa. Klienci to docenią i będą czuli się jeszcze bardziej bezpiecznie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy