Reklama

Szukasz pomysłu na wieczór kawalerski? Podsuwamy sprawdzony scenariusz!

Opublikowano:
Autor:

Szukasz pomysłu na wieczór kawalerski? Podsuwamy sprawdzony scenariusz! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Warszawa – za dnia polska stolica, centrum biznesu, polityki, życia publicznego i artystycznego. A w nocy? Kto miał okazję imprezować w tym mieście, zapewne wie ile atrakcji oferuje. Nie sposób wymarzyć sobie lepszego miejsca na "ostatnią noc wolności" przed ślubem – czyli wieczór kawalerski.

Drużba pana młodego ma wyjątkowo ważne zadanie do wykonania – sprawić, by ta impreza przeszła do historii i była wspominana latami. Jak tego dokonać? Zdradzimy wam pomysł, który u nas wypalił perfekcyjnie!

Już na początku warto zaznaczyć, że pomysł ten jest uniwersalny i można z niego czerpać także przy organizacji wieczorów panieńskich, urodzin, awansów zawodowych i wielu innych okolicznościach.

Porwanie / Aresztowanie Pana Młodego

Przy organizacji wieczorów kawalerskich liczy się element zaskoczenia. Nic nie podejrzewający Pan Młody załatwia swoje sprawy piątkowego popołudnia. Trzeba więc zrobić dokłady research – gdzie będzie tego dnia. Gdy już to wiemy pozostało nam jedno... zorganizować porwanie lub aresztowanie. Nie zapomnijmy o zorganizowaniu wieczorowego przebrania dla Pana Młodego, żeby nie musiał spędzić wieczoru kawalerskiego w jeansach!

Istnieją grupy, które profesjonalnie zajmują się organizacją takich akcji. Grupa tajniaków prosi Pana Młodego na stronę i aresztuje go. Niczego nie spodziewający się kawaler ląduje na parkingu, na którym czeka na niego... luksusowa limuzyna!

Wynajem limuzyny

W Warszawie nie ma lepszego sposobu na before party niż przejażdżka luksusowym Chryslerem czy Lincolnem. Do wyboru są oczywiście klasyczne limuzyny, znane z hollywoodzkich produkcji. Firmy oferują ponadto wynajem hammerów, które mogą pomieścić nawet kilkunastu gości.

Wynajem limuzyny to średnio koszt rzędu 400-700 zł na godzinę. Mamy w cenie wejściówki do warszawskich klubów (np. Hulakula albo Capitol). Za dodatkową opłatą możemy wyposażyć w pełni zautomatyzowany bar na pokładzie wynajętej limuzyny. Nie ma jednak żadnych problemów z wnoszeniem na pokład swoich trunków.

Fot. Długi Hummer, idealny dla Panów. Wynajem www.Limuzyny-Platinium.pl

Fot. School Bus - ostatnia wyprawka do szkoły :) www.Limuzyny-Platinium.pl

Fot. Coś dla mniejszej ekipy bawiącej się w Warszawie - www.Limuzyny-Platinium.pl

Za dodatkową opłatą na skórzane fotele oprócz zaproszonych gości możemy zaprosić tancerkę lub opiekunkę. W pierwszym przypadku zadbamy o odpowiednią na wieczór kawalerski rozrywkę dla Pana Młodego i jego gości, w drugim zapewnimy profesjonalną obsługę oraz przewodnictwo po Warszawie i jej nocnych rozrywkach. Obie usługi warte swej ceny, zwłaszcza na wieczorze kawalerskim!

Jeśli mamy większą ekipę do zabawy na wieczorze kawalerskim zamiast wynająć limuzynę możemy pomyśleć o wynajmie party busa. Mamy te same atrakcje w skali makro i kilka dodatkowych plusów – przestrzeń do tańca, rura na której zaproszona tancerka będzie mogła się wykazać i większy bar.

Szaleństwo w klubie

Pan Młody będzie zachwycony, gdy wszystkie oczy przed warszawskimi lokalami skierowane będą na niego, wysiadającego w koronie z luksusowego hammera lub innej wynajętej limuzyny. Po solidnym before party można przystąpić więc do tańców i zabawy w klubie. Tutaj jednak nie musimy wykazywać się specjalną kreatywnością i pomysłowością – na tym etapie wieczoru kawalerskiego i tak wszystko toczy się zupełnie niekontrolowanie!

Wynajem limuzyn w Warszawie:

Dowiedz się więcej na:
www.limuzyny-platinium.pl
tel: 517-144-777
email: biuro[malpka]partylimuzyny.pl
Odwiedź Nas:
Jagiellońska 78
Warszawa

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE