Reklama

Utrzymaj płynność finansową dzięki finansowaniu online

Opublikowano:
Autor:

Utrzymaj płynność finansową dzięki finansowaniu online - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle

Utrzymanie płynności finansowej to nie lada wyzwanie dla wielu firm w „normalnych” warunkach. Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną i gospodarczą jest to jeszcze trudniejsze. Wiele branż na pewien czas musiało całkowicie wstrzymać swoją działalność lub mocno ją ograniczyć. Jak radzić sobie w takiej sytuacji i szybko wrócić do sprawnego funkcjonowania? Z pomocą może przyjść finansowanie dla firm od PragmaGO®.

Wiele możliwości finansowania

W PragmaGO® można znaleźć szeroką ofertę finansowania dla firm w każdej branży. Niezależnie od tego, czy działasz w branży transportowej, e-commerce czy np. budowlanej w PragmaGO® znajdziesz rozwiązania dla siebie i swoich klientów. Nie ma znaczenia również to, jak długo prowadzisz swoją działalność.

Warto także zwrócić uwagę na to, że proces finansowania odbywał się całkowicie online jeszcze przed rozpoczęciem akcji #zostańwdomu i szybkim przeniesieniem wielu biznesów właśnie do internetu. Wcześniej była to dla PragmaGO® kwestia wyłącznie oszczędności czasu, teraz to także troska o bezpieczeństwo klientów i pracowników.

Jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego biznesu?

Faktoring online

Faktoring online to doskonałe rozwiązanie dla firm, które w głównej mierze swoją działalność opierają na współpracy ze stałymi odbiorcami. Wystarczy wejść na stronę https://pragmago.pl/faktoring-online/ i przejść do formularza. Wniosek składa się z czterech prostych kroków, w których należy podać dane firmy i jej właściciela oraz dodać listę odbiorców. W ciągu 24 godzin klient otrzymuje decyzję i zostaje mu przyznany limit od 50 tys. zł nawet do 1 miliona. Po zapoznaniu się z umową i akceptacji jej warunków przekazywany jest dostęp do specjalnej Strefy Klienta, gdzie od teraz klient może szybko i wygodnie zgłaszać faktury do finansowania oraz dodawać lub usuwać swoich stałych odbiorców.

Finansowanie faktur

Co w przypadku kiedy specyfika Twojej firmy nie pozwala na współpracę ze stałymi odbiorcami i nie masz możliwości skorzystania z usługi faktoringu online lub po prostu nie chcesz się wiązać umową? Również dla Ciebie i Twojej firmy PragmaGO® ma korzystne rozwiązanie, jakim jest finansowanie faktur. Usługa ta polega na sprzedaży pojedynczej nieprzeterminowanej faktury. Proces składania wniosku jest prosty – wystarczy wejść na https://pragmago.pl/finansowanie-faktur/, a następnie kliknąć przycisk „Sfinansuj fakturę” i wypełnić formularz. Akceptacja warunków odbywa się za pośrednictwem wiadomości SMS. Decyzja o finansowaniu przyznawana jest zaledwie w dwie godziny. Jednorazowo można sfinansować fakturę nawet na 250 tys. zł.

Finansowanie zakupów

Nie masz środków na zakupy firmowe? Z pomocą może Ci przyjść usługa finansowania zakupów. Zrób zakupy w dowolnym sklepie lub zamów niezbędną usługę i wypełnij odpowiedni wniosek na stronie PragmaGO®. Aby ubiegać się o rozłożenie kosztów zakupu na raty, musisz w formularzu dodać dokument potwierdzający transakcję. Może to być faktura, pro forma lub np. zamówienie. Następnie wypełnij podstawowe dane na temat swojej firmy oraz kontrahenta. Decyzję o przyznaniu finansowania na zakupy otrzymasz maksymalnie w dwie godziny. Akceptacja warunków w tym przypadku również odbywa się poprzez SMS. Dzięki finansowaniu zakupów nie musisz czekać z nową inwestycją czy zakupem sprzętu dla nowego pracownika.

Z rozwiązań oferowanych przez PragmaGO® korzysta już wiele firm. Cenią sobie nie tylko wygodę, ale przede wszystkim szybki dostęp do gotówki. Płynność finansowa przestała być dla nich problemem, nawet w tak trudnym czasie, w jakim przyszło nam obecnie funkcjonować.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE